Besiruošdamos ketvirtajai pokyčių konferencijai „Išdrįsk pradėti“ startuojame su nauju projektu! Išdrįsk pradėti TV filmuosime interviu su būsimos konferencijos lektoriais. Vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti internete, o filmavimą galite stebėti gyvai „Coffee Spells“ kavos namuose. Daugiau informacijos apie Išdrįsk pradėti TV filmavimus „Išdrįsk pradėti“ Facebook paskyroje. 

Šios laidos svečias – DARIUS RAŽAUSKAS. Santykių ekspertas, saviugdos mokyklos įkūrėjas ir vadovas, turintis daugiau nei 10 metų santykių konsultacijų praktikos ir konsultavęs šimtus porų ir pavienių žmonių; skaitantis paskaitas ir pranešimus seminaruose bei konferencijose, santykių tema pasisakantis TV laidose ir straipsniuose.

„Laimingi, darnūs, subalansuoti, ilgalaikiai santykiai – sunkaus darbo vaisius. Paklauskite bet kurios poros, gyvenančios kartu bent porą dešimtmečių. Jei jie sutaria gerai, gerbia vienas kitą ir palaiko, tai – ilgalaikio ir sunkaus darbo rezultatas. Ir kitaip NEBŪNA! Nėra namų be dūmų! O jei galvojate, kad yra, laikas atsibusti“, – teigia Darius Ražauskas.

POKALBIO TEMA – SANTYKIAI.

Santykiai yra mūsų laimingo gyvenimo pagrindas. Bet kartu tai labai labai sudėtingas „mechanizmas“, kurį dažniausiai sėda pilotuoti du INTUICIJA pasikliaunantys pilotai. Tad labai dažnai (statistiniai duomenys rodo ~60 proc.) santuokos pasibaigia katastrofa – skyrybomis, kur nukenčia ne tik „pilotai” bet ir „keleiviai”...

Bet ar tikrai visais šiais 60 procentų skyrybų atvejų susitiko NETINKAMI vienas kitam žmonės? Ar visais atvejais tiesiog praėjo meilės etapas? Ar tikrai tai tiesiog ne TAS žmogus, nes su TUO viskas būtų kitaip? Ar tikrai egzistuoja TAS žmogus? O galbūt TUO mes galime tapti vienas kitam?

• Kas lemia sėkmingus ir ilgalaikius santykius?
• Kaip atgaivinti esamus santykius?
• Kaip rinktis partnerį ir kurti naujus santykius?

Svečią kalbina „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė RAMINTA GIRDVAINĖ.

 

950x250