PIRMOJI POKYČIŲ KONFERENCIJA "IŠDRĮSK PRADĖTI" PASKATINO IMTIS REALIŲ VEIKSMŲ!

Sonata DirsytėEsu planuotoja. Užrašinėti tikslus ir jų siekti pradėjau dar mokykloje. Iki šiol knygų lentynoje saugau įrėmintas savo pirmųjų straipsnių, išspausdintų laikraščiuose, iškarpas. Tada man buvo 11-12 metų. Šie žingsniai, daryti vaikystėje ir nuosekliai tęsiami vėliau, atvedė prie to, ką darau dabar. Kelias nebuvo lengvas ir tiesus. Viskas pasisuko kitaip, nei iš pradžių planavau, tačiau jau daugybę metų dirbu tai, kas man teikia džiaugsmą – rašau.
Ne kiekvienas išdrįsta siekti savo svajonių – ypač susidūręs su kliūtimis. Daugiau nei prieš metus kilo idėja į bendruomenę suburti žmones, kurie siekia vienokių ar kitokių tikslų. Esu tūkstantmečio kartos arba vadinamosios Y kartos (taip vadinami žmonės, gimę tarp 1982 ir 2003 metų) atstovė. Mokslininkai pastebi, kad ši karta turi daugybę ambicijų, tačiau jai stinga plano joms įgyvendinti arba šis dažnai būna pernelyg nerealus, kad tikslai būtų pasiekti. Dažnai šios kartos atstovai savo profesiją, studijas pasirenka neįsigilinę į reikalavimus ir tokių specialistų poreikį ateityje. Todėl daugelis Y kartos atstovų blaškosi nerasdami savo vietos po saule, dažnai keičia darbovietes, vis ieško veiklos, kurioje galėtų save realizuoti.
Norėjosi sukurti įrankį, kuris mano kartos atstovams padėtų iškristalizuoti tikruosius tikslus ir raštu susidėlioti jų įgyvendinimo kelią bei išugdytų įprotį kasdien susiplanuoti bei atlikti bent vieną žingsnį, kuris priartintų prie galutinio siekiamo rezultato.
Įprastinės darbo knygos yra ribotos – verčia prisirišti prie datos, o ilgiausi darbų sąrašai kelia tik dar didesnę sumaištį.
Bandžiau sukurti įrankį, kuris padėtų susikoncentruoti tik į siekiamus tikslus. Taip gimė daugiau nei metus apimantis tikslų įgyvendinimo planas „Kasdien arčiau savo tikslo“, leidžiantis susiplanuoti kiekvienos dienos veiksmus, užduotis, stebėti bei vertinti savaitės, mėnesio progresą, o taip pat pasisemti motyvacijos ir žinių iš koncentruotai pateikiamų patarimų.
Praėjusiais metais įvykusią konferenciją „Išdrįsk pradėti“ galiu pavadinti tikslų įgyvendinimo plano krikštamote, kuri paskatino išdrįsti idėjai suteikti realų pavidalą. Džiaugiuosi, kad antrosios konferencijos metu šiuo įrankiu galėsiu pasidalinti su visais jos dalyviais.
Tikslų įgyvendinimo bendruomenės www.igyvendink.lt įkūrėja ir tikslų įgyvendinimo plano „Kasdien arčiau savo tikslo“ sudarytoja Sonata Dirsytė. 28417833 1662705733773100 1806898156 o28417833 1662705733773100 1806898156 o