Parengė: Ieva Daubaraitė

evelina biliunaiteNuotr. Auros Šimkienės„Mano „Išdrįsk pradėti“ buvo išėjimas iš ribotos mąstysenos, jog vieniša moteris nėra pasmerkta bet kokiam darbui ir gali drąsiai pradėti savo mylimą veiklą“,- taip save apibūdina Evelina Biliūnaitė, per 12 metų rinkoje dar žinoma, kaip „SEO MAMA / SEO MOM” bei šeštus metus skaičiuojančios SEO AKADEMIJOS įkūrėja ir metodikos autorė.

Po skyrybų likusi ne tik su maža dukrele ant rankų, bet ir su didelėmis vyro skolomis, moteris nepasidavė ir šiandien dėl to labai džiaugiasi. „Auginti dukrytę vienai buvo be galo sunku, tačiau šiandien be galo savimi didžiuojuosi dėl to, kad nepasidaviau“, - sako Evelina. Ji priduria, jog dabar jaučiasi nuostabiai: „Žinau savo vertę, todėl ir sakau, esu magiška, išlikau tokiose situacijose, kur dauguma būtų suklupę, paskendę ir neatlaikę“, - didžiuojasi Evelina.

Skyrybos paskatino atrasti mėgstamą veiklą

„Pradžia buvo nelengva“, - teigia Evelina. Šiek tiek padirbėjusi samdomam darbe, tam, jog greičiau galėtų pradėti savo veiklą, moteris prisimena ne pačius geriausius laikus ir darbdavio požiūrį į darbuotoją, auginančią mažą vaiką. Todėl Evelina pradėjo analizuoti save ir suprasti, ką būtų galima teikti rinkai. Tai paskatino ją atidaryti savo marketingo agentūrą. „Kai atradau savyje, kad esu sutverta reklamos ir marketingo veiklai, per 2008 -ųjų krizę atidariau reklamos agentūrą ir sužlugau. Emocinis randas įsirėžė be galo giliai. Kai vėl kilau ir kūriau verslą iš naujo, visada į nugarą alsavo tas baisus jausmas, kad ir šį kartą bus panašiai. Tada tikrai buvo baisu“, - prisimena Evelina.

Nesėkmingi kartai paskatino atrasti Dievą ir pasitikėti gyvenimo pamokomis

„Po pirmo nesėkmingo karto kurti įmonę buvo momentas, kad gėriau ir migdomųjų vaistų. Tiek, kiek turėjau. Bet pabudau. Ir nuo tos dienos savo gyvenimą vadinu nauju. Iš tikrųjų po tos dienos prasidėjo visiškas kilimas. Ką iš tos situacijos pasimokiau ir ką tikrai realiai pajutau - kad tikrai yra ta aukštesnė jėga vadinama Dievu, Kūrėju, Energija. Nuo tos dienos visiškai pradėjau jausti jos vedimą. Pastebėti ženklus. Suvokiau, kad tas pats negali kartotis, kad ta pamoka buvo mums kartu su ta jėga „apsišlifuoti“: tarsi, jai aš parodžiau savo ribą iki kurios galėjau kentėti sunkumus, o ji tarsi irgi apsisprendė daugiau manęs nebekankinti ir daugiau nekrauti sunkumų ant pečių“,- atvirauja moteris.

Pozityvumo praktikomis susikūrė save iš naujo

Evelina prisimena, jog su vidiniais ir emociniais sunkumais pavyko susitvarkyti pradėjus skaityti įkvepiančią literatūrą. „Labai mėgstu viską, ką perskaitau iš karto taikyti praktiškai ir patikrinti, ar tai veikia. Ir man visada veikia. Todėl mano asmenybės tobulinimas, vykstantis kas dieną ir yra tarsi mano šiaudas, kuris mane ištraukia“, - džiaugiasi moteris. „Esu žmogus, nemėgstantis būti negatyve. Tad gilinausi į energijas tol, kol supratau „kame čia šuo pakastas“. Versle turi būti pozityvi aplinka“, - mano Evelina ir tokį mąstymo būdą stengiasi diegti ir savo studentams.evelinabiliunaite seo momNuotr. Auros Šimkienės

Ji jau penktus metus moko žmones rašyti įvairius komercinius bei kūrybinius tekstus „Rašytojų Akademijoje“. Dabar ji yra tokia, kuri žino, ko nori ir, kaip padaryti, kad viskas būtų taip, kaip ji nori: „Aš kasdien skaitau knygas, turiu didžiulę biblioteką ir kasdien atlieku kvėpavimo praktikas. Gilus įkvėpimas ir gilus iškvėpimas leidžia išlikti ramia, stabilios psichikos, adekvačia, stebėtojos pozicijoje, jausti lengvumą ir padeda gyvybinei energijai tekėti mūsų energetiniu kūnu“, - patarimais dalijosi Evelina. 

Netrukus 40 –metį švęsianti moteris didžiuojasi tuo, jog praėjus sunkumams ir išbandymams ji susikūrė save iš naujo tuo pačiu padėdama tai padaryti ir kitiems ir įkūrusi saviugdos e-žurnalą „INSPIRE“ bei tapusi rebefingo - sąmoningo kvėpavimo instruktore. 

Veiklos šiandien moters gyvenime tikrai netrūksta, praėjusi sunkius gyvenimo išbandymus Evelina parašė įkvepiančias knygas: „Širdies dienoraštis“ ir „Slaptas 4 moterų dienoraštis“. Taip pat netrukus pasirodys dar viena šios autorės knygelė „Rytojaus dienoraštis“.

Paklausus, kokių patarimų galėtų duoti kitoms moterims, Evelina skatina jas nieko nelaukus pradėti pokyčius jau dabar: „Jei jau kartą kilo mintis, kad netenkina esama situacija ir gal net jau susidėliojote mintis, kaip norėtumėte, kad rezultate viskas atrodytų, - tai jau pirmas žingsnis atliktas, jūs jau pradėjote, dabar antras - ryžtis veikti“, - drąsina Evelina Biliūnaitė.