rasa vilnienėNuotr. asmeninio archyvoFrazė “amžinas judėjimas” geriausiai apibūdintų ne tik mano charakterį, bet ir gyvenimo būdą. Vienu metu užsiimu keliomis veiklomis. Šiuo metu esu mama, kuri save atrado rašydama. Tai ne tik meditacija ir hobis, bet ir sėkmingo verslo pradžia. Esu laiminga turėdama galimybę nuolat mokytis, taigi neskaitant lietuvių filologijos, reklamos vadybos, verslo administravimo ir pedagogikos išsilavinimų, nusprendžiau studijuoti psichologiją. Tai yra puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir palaikyti su jais ryšius, kuriant bendrus projektus.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Dievinu bendravimą ir žmones, kurie užburia savo unikalumu, drąsa ir nerealiomis idėjomis. Tad viena iš tokių idėjų – man yra “Išdrįsk pradėti”. Visų pirma dėl to, kad šią iniciatyvą kuria moterys moterims, bet malonu, kad paskui jas, į renginius ateina ir vyrai. Tikiu, kad bendrystė įgalina veikti, tobulėti ir išdrįsti pradėti realizuoti savo svajones.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Mano išdrįsau pradėti yra sąmoningumas, padėjęs išlipti iš darboholizmo traukinio ir pasiryžti po 13 metų pertraukos vėl tapti mama. Gimęs sūnus, ne tik įkvėpė baigti pedagogikos studijas, bet ir pradėti dirbti laisvai samdoma rašytoja. Labai norėčiau parašyti autobiografinę knygą, nes tikrai ji galėtų tapti bestseleriu.