Atradimų trenerė Raminta GirdvainėEsu žmogus, mėgstantis tyrinėti kitus žmones... ir save. Ieškoti žmonių vidiniuose pasauliuose stiprybės ir potencialo. Tad pasivadinau atradimų trenerė. Atrasdama būdus, kaip geriau suprasti save ir keisti savo gyvenimą norima linkme, tuo dalinuosi su ieškančiais įkvėpimo. Mokytis, augti ir auginti – mano gyvenimo būdas ir profesija. Šiuo metu mokausi džiaugtis paprastais mažais kasdieniais dalykais bei jausti harmoniją ir pilnatvę su tuo, kokia esu ir ką turiu dabar. Jaučiuosi mylima ir mylinti, laiminga ir kurianti laimę. Taip pat dievinu rašymą, keliones, bendravimą, kūrybą, skanų maistą, knygas ir gamtą, ypač kalnus.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Konferencijos idėja užgimė prie kavos puodelio su drauge Aiste, pažįstama nuo Lietuvos marketingo asociacijos laikų, kuomet abi buvome Vilniaus valdyboje ir organizuodavome renginius. Pažiūrėjome į tai kaip žaismingą eksperimentą – kodėl nepabandžius sukurti kažką reikšmingo? Tema kita, mastas kitas, laiko nedaug... Ir baisu, ir taip smalsu! Tai buvo mūsų „išdrįsk pradėti“.

Aš pati tuo metu gyvenau asmeninio augimo temose, kadangi jau antri metai buvau pakeitusi profesiją ir tapusi koučingo specialiste ir lektore – tad idėja pasirodė nuostabi! Man taip pat tai buvo pirmas kartas scenoje prieš daugiau nei 400 žmonių. Aišku, tai nebuvo tik mūsų asmeninės ambicijos – turėjome didelį nuoširdų norą įkvėpti ir padrąsinti dar daugiau moterų, ne tik esančias šalia. 

Po pirmosios sėkmingai pavykusios konferencijos ir dėkingų laimingų moterų žvilgsnių dar labiau pajutome šio renginio prasmę ir reikalingumą. Pirmąkart buvo noras tiesiog pamėginti, dabar turime aukštus tikslus kokybei ir profesionalumui, didesnę (fantastišką) komandą – tad dirbame su aistra, laisve kūrybai, pozityvia energija ir tikėjimu, kad moterų bendrystė ir tai, ką darome, turi didžiulę galią.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Mano didžiausias „išdrįsau pradėti“ – profesijos pakeitimas, supratus, kad psichologija ir darbas su žmonėmis yra mano tikrasis pašaukimas. Tuomet pradėjau dirbti sau, ir dirbti su savimi – netikėtas atleidimas iš darbo buvo didelis smūgis, privertęs susimąstyti, kas iš tiesų esu ir ko noriu. Paskui sudvejojusi grįžau į samdomą darbą, bet labai greit teko pripažinti, kad suklydau ir kad nenoriu mesti kelio dėl takelio – net jei juo eitųsi lengviau ir greičiau. Ką tik pasileidau savo 8 savaičių programą „Tu esi Pakankamai“, kuri buvo ilgai brandintas mano vidinių paieškų ir atradimų rezultatas. Na ir žinoma, „Išdrįsk pradėti“ visomis prasmėmis yra drąsa svajoti ir veikti.

Tikiu, kad dar daug drąsių žingsnių laukia – tai kelia tiek šiurpuliukų! Svajoju parašyti knygą (na, gerai, ne vieną), apkeliauti pasaulį ir susipažinti su gausybe įkvepiančių žmonių, įsikurti jaukius svajonių namus, turėti namelį medyje, išmokti jodinėti žirgais, mokytis iš geriausių tarptautinių profesionalų, skaityti pranešimus pasaulinio lygio konferencijose ir... įžiebti MILIJONĄ PASITIKĖJIMO kituose. Pradžiai ☺