laimaNuotr. Vilma Filma PhotogaphyTrumpai prisistatykite, papasakok apie save.

Žemaitė. Man tai labai svarbu ir brangu. Galime kada nors ir nesusikalbėti - aš žemaitiškai, o jūs sava tarme. Mėgstu humorą ir dažnai juokauju. Tai man padeda gyvenime pakelti daug sunkumų, išbandymų, pokyčių, mažina jaudulį, stresą ir visaip kaip gydo. Viena draugė sakė, kad eitų su manim į žvalgybą, kuriai reikia juoko priedangos. Grįžtant prie žemaitiškų šaknų, man svarbi rašytoja Žemaitė, kuri savo kūrybinį kelią pradėjo būdama brandaus amžiaus. Ji yra pavyzdys, kad net tais laikais, skatinama ir palaikoma moteris gali daryti tai, kas jai prie širdies ir gali atskleisti savo talentą. Esu pajuokavusi, kad savo pirmą kūrinį parašysiu kaip Žemaitė būdama beveik 50 metų. Vyriausiojo sūnaus žodžiai - „Mama, būtinai atsiųsk kvietimą į knygos pristatymą!“ Turiu palaikymą ir dar šiek tiek laiko!

Esu kūrybiška ir mėgstu bendrauti, turiu organizacinių gebėjimų. Komandos formavimas ir geri santykiai, atmosfera man yra svarbūs dalykai, tad mielai organizuoju išvykas, teminius susitikimus saviems, o kažkada ir darbo kolektyvuose. Po daugiau nei 20 metų praleistų finansų srityje, dabar einu kūrybiniu rašytojos keliu. Rašau įvairius tekstus, straipsnius, kuriu eilėraščius. Ypač akrostichus mėgstu kurti. Nuolat mokausi vis naujų dalykų arba gilinu žinias jau žinomuose. Myliu kassavaitinius saulėtekius, keliones, išvykas, sportą ir šokius. Važiavimas dviračiu ir maudynės tvenkinyje yra lyg Siamo dvynės ir beveik visada kartu, o šokiai - nuo tautinių iki pramoginių. Dalyvavimas šokių konkursuose ir varžybose įneša į gyvenimą daug spalvų, džiaugsmo, patirčių. Esu atvėrusi širdį gyvenimo džiaugsmui, todėl manęs visur pilna! Carpe diem – džiaukis diena, naudokis proga, negaišk laiko (lot. Horacijus)!

Kodėl nusprendėte prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Pirmas žingsnis buvo žengtas dar nežinant, kad tokia konferencija IŠDRĮSK PRADĖTI egzistuoja. Aš savo darbinėje karjeroje padariau kardinalų pokytį – išėjau iš ten, kur buvau ir nuėjau į ieškojimų platybes. Savęs pažinimas, sąmoningumo didinimas, mokymasis naujų dalykų mane supažindino su nuostabia ir labai veiklia moterimi Jolanta Chlevickiene. Per ją, su ja sudalyvavau pirmą kartą Jūsų organizuojamoje konferencijoje. Labai patiko! Susipažinau su dar daugiau nuostabių, aktyvių moterų! Su Jolanta, kuri organizuoja verslių moterų KONTAKTŲ RYTMEČIUS, patekau į tokį renginį Vilniuje, kur susipažinau su Aiste Košiene. Aistė yra IŠDRĮSK PRADĖTI bendraįkūrėja. Tame renginyje pristačiau save kaip įvairių tekstų, straipsnių rašytoją. Tinklaveika veikia, nes Aistė priėjo ir pasiūlė tapti savanore, kuri rašytų straipsnius. Aš sutikau, nes žinojau, kad būsiu ten ir su tais, kurie yra drąsūs, aktyvūs, veiklūs ir nuolat augantys. Buvimas tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir paprasta gyvenimiška pažintis išsuko būtent tokią įvykių seką. Duoti ir imti – nuostabus nuolat judančios energijos pavyzdys! Kai ši energija juda ir neužsistovi arba nenuteka tik viena kryptimi, tai virsta labai stipria bendrystės jėga, kurią panaudojus galima nuversti kalnus. Tiek to, gal neverskime jų, bet kurkime būsimą gėrį! Savanorystė ir tam skirtas laikas yra mano dešimtinė. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie kuriančios, keičiančios žmonių gyvenimus bendruomenės.

Kas yra Jūsų IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Mano ryškiausias IŠDRĮSAU PRADĖTI yra tai, kad pradėjau gyventi savo gyvenimą. Nuo to momento prasidėjo didžiuliai pokyčiai. Esminiai ir patys svarbiausi man - vidiniai. Dievulėli, pagaliau susipažinau su savimi ir pamačiau, kokia aš graži, kūrybinga, talentinga, mokanti nuoširdžiai mylėti save ir kitus. Šypsena visada būdavo mano dažnas palydovas, tad dabar turiu pagrindo dar labiau šypsotis! Keičiantis vidinei būsenai, pradėjo keistis ir išoriniai dalykai: žmonės, santykiai, aplinka. Ištraukiau iš slaptųjų archyvų savo talentus ir juos įdarbinau. Atsirado mano gyvenime naujų žmonių, aš pradėjau lankytis iki šiol nebūtose vietose. Ištisi lobynai dabar mane supa! Tiesa, šiuo metu realybėje matomas mano IŠDRĮSAU PRADĖTI yra rašymas, kūryba. Naujas etapas, kurio pirmą penkmetį švęsiu 2023 metų pavasarį! Ką veikiau, dirbau iki šiol yra didžiulis indėlis ir svarbi mano nueito kelio dalis link IŠDRĮSK PRADĖTI.