kristinaNuotr. asmeninio archyvoMane geriausiai apibūdintų smalsumas, veiklumas, organizuotumas, ryžtingumas ir atkaklumas. Noras pažinti, išbandyti kažką naujo lydi mane visada. Mėgstu keliauti, pasinerti į mano dėmesį patraukiusias veiklas, išbandyti save kokioje nors naujoje srityje. Esu veikli, mėgstu organizuoti ir planuoti, viską sustyguoti. Kartais iš draugų girdžiu – jei būčiau buvusi, viskas būtų sudėliota į savo vietas. Ryžtas ir atkaklumas visada man padeda siekti užsibrėžtų tikslų ir laiku pabaigti pradėtus darbus.

Na, o giliai širdyje esu tikra romantikė, mėgstanti stebėti žvaigždes ir grožėtis mūsų gamtos sukuriamais stebuklais.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Tiesa sakant konferencijoje IŠDRĮSK PRADĖTI  atsidūriau visiškai atsitiktinai, vedama smalsumo išgirsti įdomių pranešėjų pranešimų ir noro išbandyti save įvairiose dirbtuvėlėse. Konferencijos metu gavau daug teigiamų emocijų, pasikroviau naujos energijos tiesiogine to žodžio prasme, todėl pradėjau dalyvauti ir kas mėnesį organizuojamuose Meetup susitikimuose. Facebook paskyroje pastebėjusi, kad ieškomi savanoriai tekstams apie išdrįsusias pokyčiams moteris redaguoti, net nedvejojau, iš karto užpildžiau anketą. Nors straipsnius iš savo profesinės srities rašau jau dešimt metų, tekstai apie įkvepiančias moterų istorijas man yra nauja patirtis, kurios mielai semiuosi. Kartu džiaugiuosi bent kiek prisidėdama prie IŠDRĮSK PRADĖTI iniciatyvos.

Aš tikiu likimu, manau, kad kiekvienas iš mūsų tikslingai atsiduria tam tikru laiku tam tikroje vietoje, kad įgytų naujų patirčių, išmoktų kažko naujo ar paskatintų kitus, nes ne veltui sakoma, kad mums duodami žmonės, ne tie, kurių norime, o tie, kurie mums yra reikalingi.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Mano iššūkis naujų žinių ir kvalifikacijos įgijimas, kuris leistų man siekti karjeros ir realizuoti save naujai atrastoje darbo srityje.