jurgaNuotr. asmeninio archyvoIšvertus iš graikų kalbos vardas „Jurga“ reiškia – žemdirbė.  Galbūt ir to įtaka, kad iki šiol man priimtiniau ne pačiai kalbėti apie save, o kad mano atlikti darbai kalbėtų apie mane. Visose veiklose stengiuosi padaryti tai, ką galiu geriausiai – „užauginti geriausius darbo vaisius“. Aišku būna situacijų kai kas nors nepasiseka, bet tuomet turi puikią progą pasimokyti iš to, vėliau nekartoti tų pačių klaidų. Juk sakoma, kad neklysta tik nieko nedarantis žmogus. Literatūra ir rašymas,  įvairiomis formomis, mane lydėjo nuo pat vaikystės. Vėliau prisidėjo nauji pomėgiai  – kelionės, fotografija, kinas ir kiti kultūriniai renginiai. Mėgstu pasivaikščiojimus pėsčiomis gamtoje, ar miestų gatvelėmis. Stebiu aplinką, žmones, architektūrą.  Juostinio fotoaparato pagalba stengiuosi  užfiksuoti  ir sustabdyti akimirkos žavesį. Laikui bėgant rašymas liko kiek nuošaliau ir dabar bandau jį vėl prisijaukinti :).

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Buvau anksčiau girdėjusi apie konferenciją IŠDRĮSK PRADĖTI. Skaičiau keletą straipsnių, sekiau jų veiklą socialiniuose tinkluose. Planavau netgi sudalyvauti renginyje, bet vis kas nors nesusiklostydavo. Pamačiusi pranešimą apie ieškomus savanorius, pagalvojau, kad kada jei ne dabar. IŠDRĮSAU PRADĖTI, parašiau laišką ir gavau pirmąją užduotį. Taip prasidėjo mano bendradarbiavimas su konferencijos IŠDRĮSK PRADĖTI organizatorėmis. Visą laiką smagiau ne tik imti, bet ir kažką duoti aplinkiniams. Džiaugiuosi, kad galiu atgaivinti senus rašymo įgūdžius ir įgauti naujų, mokytis iš profesionalios komandos. Didžiausias postūmis prisijungti prie šios konferencijos organizavimo ir buvo patirtis, kurią galėsiu čia gauti, o kartu noras prisidėti prie skleidžiamos žinios, kad viskas – įmanoma. Matome daug puikių, įkvepiančių pavyzdžių, kuomet svarbiausias pirmas žingsnis – IŠDRĮSTI PRADĖTI.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Šiuo metu norėčiau stabtelti, prisiminti primirštus pomėgius, kurie teikia džiaugsmo ir yra mieli širdžiai. Atsigręžti ir žvilgtelti į tai, kas atvedė mane iki dabartinio taško, ko išmokau, suprasti ko norėčiau siekti ir mokytis toliau.