Viena iš sudėtingiausių užduočių pristatyti save. Dažniausiai apie save kalbu nenoriai: gal iš kuklumo, o gal dėl perdėto perfekcionizmo, kartais atrodo, kad nesu pasiekusi pakankamai gyvenimo viršukalnių. Nors būti dukra, mylima žmona ir dviejų nuostabių vaikų mama, tai jau daug daugiau nei kažkada svajojau. Esu linksma, draugiška, punktuali. Turiu aštrų humorą jausmą, kuris ne retai būna puikus įrankis sprendžiant sudėtingas situacijas.irma Nuotr. asmeninio archyvo

12 metų dirbau pardavimų srityje, todėl daugiausiai praktinės patirties turiu pardavimų ir bendradarbiavimo bei bendravimo su klientais srityse.

Esu sangvinikė ir darbas su žmonėmis man patinka. Dirbti su skirtingų temperamentų žmonėmis, organizuoti jų darbą taip, kad jis neštų teigiamą rezultatą – tai galimybė suvaldyti iš pirmo žvilgsnio nesuvaldomą užduotį, – o tai mane žavi labiausiai.

Mano svajonių išsipildymo formulė: Kelkis prieš aušrą + Pati parašyk savo gyvenimo scenarijų x Džiaukis kiekviena akimirka x svajok drąsiai + būk stipri + svajones transformuok į tikslus x vertink ir saugok draugus + dėkok už tai ką turi.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Įžengus į ketvirtąją dešimtį, širdis ėmė tyliai kuždėti apie rutinos užgožtą aistrą rašyti. Visuomet žavėjausi rašto galia. Argi nenuostabu, kai raidės sušoka į žodžius, šie į sakinius, o iš sakinių tartum jūros bangomis vilnija širdį paliečiantys tekstai. Jaunystės noras suvaldyti plunksną vis ryškiau reiškiasi kasdienybėje. Neprarandu vilties, kad įvaldysiu šią „super galią". Žinau tereikia nenuleisti rankų, įdėti daug darbo ir širdies. Manau, kaip tik dėl šios priežasties ir dėl praktikos, prisijungiau prie „IŠDRĮSK PRADĖTI" projekto.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Dabar labiau už viską trokštu rašyti. Rašyti, ne tik sau, ne slaptai, nepogrindinius tekstus. Žinau, kad svajonės pildosi tuomet, kai jos paverčiamos tikslais, todėl išdrįsau prisijungti prie „IŠDRĮSK PRADĖTI"projekto. Komandai galiu pagelbėti prisliesdama prie tekstų, o sau galiu padėti gaudama neįkainuojamos patirties besimokant iš kompetetingo kolektyvo.

Sėkmė ateina per pokyčius ir per klaidas. Bet pirmas pokytis, kurį reikia padaryti yra atsikratyti minties, kad jūs negalite nieko padaryti. Tai supratus, viskas tapo šiek tiek lengviau. Nesakau, kad nustojau daryti klaidas, tiesiog dabar iš jų mokausi. Rezultatas priklauso nuo mano įdėtų pastangų.