ieva nekarpytaNuotr. asmeninio archyvoVisą gyvenimą, kiek save atsimenu aš ieškojau savęs ir to, kaip pasauliui duoti tai, dėl ko aš čia gimiau ir kokius talentus atsinešiau tam, jog kitiems būtų gera gyventi. Savo savirealizacijos kol kas dar aiškiai nepavyko suprasti ir galbūt tai yra net viso gyvenimo uždavinys surasti tikrąjį savo pašaukimą, bet mažais žingsneliais manau, jog man pavyksta eiti link tikslo.

Esu šiek tiek meniškos sielos ir matau pasaulį truputį kitaip nei dauguma ir dabar jau suprantu, jog tai yra daugiau išskirtinumas, negu trūkumas :) Turiu nenumaldomą norą nuo pat vaikystės būti matoma, lipti ant scenos, vesti renginius, pasakoti, mokyti ir motyvuoti, perduoti žinias, tiesiog jaučiuosi laiminga, jei kažkam praverčia mano turimos žinios ir aš galiu pasidalinti jomis su kitais. Mane visada domino gilesnė gyvenimo prasmė, niekad nemėgau rutinos ir gyventi pagal „standartą“, mėgstu išbandyti naujus dalykus, viską patirti per save.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Nuolat ieškodama vis daugiau informacijos bei žinių apie gyvenimo prasmę ir savirealizaciją bei besiklausydama sėkmingų žmonių istorijų, išgirdau Ramintos pasakojimą apie tai, kaip ji sugalvojo šią iniciatyvą sukurti ir iškart nusipirkau bilietą į 2019 metų konferenciją ir aš patikėjau ja :) Aš visada ieškojau to, kas mane įkvėptų ir motyvuotų pasiryžti pokyčiams. Konferencija labai patiko ir tikrai po jos jaučiausi įkvėpta. Kadangi visada mėgau rašyti, kurti straipsnius bei rašyti eiles, pamačiusi, jog ieškomi savanoriai šiai nuostabiai iniciatyvai, nutariau prisijungti prie prasmingos, mano manymu veiklos, kurioje galėčiau realizuoti savo poreikį rašyti ir tuo pačiu padėti Jums. Ir galbūt tik dabar atėjo suvokimas, jog pati turiu ieškoti to kas patinka ir, kaip padaryti tai, kas patinka ir nepamesti to.  Aš tikiu formule, jog laimingesnis jautiesi duodamas, nei imdamas, tad visai įdomu prisilieti ir prie šios patirties :)

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Mano “Išdrįsk pradėti” yra išdrįsti gyventi “laisvėje”. Turiu omenyje mąstyti ir elgtis taip, kaip norisi ir nepasiduoti visuomenės įtakai bei spaudimui gyventi pagal standartą. Tikiu, jog visi būtume laimingi atlikdami šiame pasaulyje veiklas pagal savo prigimtį, pagal tai, ką mes kiekvienas geriausiai sugebame, tada pasaulyje vyrautų darna ir harmonija. Aš taip pat svajoju pati kažkada stovėti tokioje ar panašioje scenoje ir pasakoti žmonėms, ką aš išdrįsau pradėti, taip pat įkvėpti juos pokyčiams ir gyventi tokį gyvenimą, kokiame jie iš tikrųjų jaustųsi laimingi. Dalintis žiniomis ir padėti žmonėms man šiai dienai atrodo prasmingiausia, ką aš norėčiau daryti. O šiai dienai džiaugiuosi tuo, jog po mažą žingsnelį einu link to ir tikiu savimi bei savo tikslu.

Linkiu, jog kuo daugiau žmonių išdrįstų pradėti įgyvendinti savo svajones, o pirmiausia išdrįstų sudalyvauti šioje įkvepiančioje nuostabioje konferencijoje „Išdrįsk pradėti“.