Draugiška, linksma ir aktyvi – taip apibūdina mane draugai. Tikriausiai jais reiktų tikėti, nes bendrauti ir leisti laiką su žmonėmis labai mėgstu. Ypač mėgstu būti prie jūros – gyvenu Klaipėdoje dar bemaž tik penkerius metus, tačiau žinau visas gražiausias vietas pasiekiamas pėsčiomis ar su dviračiais. Būnant prie jūros vėjas išpučia visas negeras mintis, pasikrauni energijos ir, kaip juokaudama sakau, pakvėpuoji jodu.gintarė fullNuotr. asmeninio archyvo

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Domiuosi įvairiais dalykais, tad ir savanorystė šioje bendruomenėje manęs neaplenkė. Pamenu, kaip mokykloje man sekėsi rašyti rašinius ir eilėraščius, visuomet rašiau dienoraštį. Net ir užaugusi nuo to nepabėgau, tad pamačiusi skelbimą, jog ieškomi redaktoriai, apsidžiaugiau pasitaikiusiu šansu, tačiau baiminausi netiksianti, nes neturėjau jokios patirties. Jau gavusi pirmąjį tekstą labai džiaugiausi, kai jį redagavau be didesnių sunkumų, o pamatyti savo tekstą paskelbtą viešai yra išvis “kosmosas”.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba – ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Išdrįsau pradėti šį savanoriavimą ir dėl to, kad tuo metu turėjau daug permainų asmeniniame gyvenime, norėjosi kažkur nukreipti savo mintis, supratau, kad reikia save realizuoti. Tuo pačiu metu nusprendžiau dar kartą studijuoti, tad dabar ne tik dirbu ir savanoriauju šioje bendruomenėje, bet ir mokausi marketingo ir reklamos kūrimo. Tikiuosi, kad viskas man tik į naudą.

Galimybė skaityti straipsnius apie verslias moteris, jų istorijas, dalyvauti “Išdrįsk pradėti” konferencijose yra tikrai gera patirtis ir paskata pačiai nebijoti, judėti, susipažinti su naujais žmonėmis ir gauti įkvėpimo. Ypač kai matau, kokios moterys išeina iš konferencijų – su šypsena, pasikrovusios pozityvių minčių ir naujos energijos – tada supranti, kad praleistas laikas savanoriaujant nenuėjo veltui.