giedrė Nuotr. asmeninio archyvoEsu Giedrė. Ir, sakyčiau, nuostabų vardą man tėveliai išrinko. Mėgstu saulę, bet nebūtinai ji turi akinti. Saulę aš nešiojuosi širdyje. Ir saulę aš pastebiu kituose. Todėl man patinka kontrastai ir apskritai - asmenybės, jų įvairiapusiškumas. Mėgstu juoktis, juokauti. O kartais ir verkti, liūdėti. Tikrumas yra svarbiausias kriterijus, kurį aš išsigryninau savo jau beveik 15-os metų sąmoningo augimo kelionėje. Tikrumą vertinu labiausiai ir tokia stengiuosi būti pati. 
 
Tai žinojau visą gyvenimą, bet supratau ne taip jau seniai. Užtruko savęs paieškos. Bet viskas buvo reikalinga: ir bakalauro studijos VU Komunikacijos fakultete, ir Elektroninio verslo magistrantūros diplomas, ir darbas aukščiausioje šalies institucijoje - visos detalės esu aš. Moteris. Mama. Žmona. Tinklaraštininkė. Kompiuterinio dizaino fanė. Tyrinėtoja. Archyvarė. Pati sau psichologė. O svarbiausia - džiaugsmo sekėja. 
 
Kodėl nusprendėte prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?
 
Esu dalyvavusi šioje konferencijoje. Ir ne kartą. Aukšti standartai, sklandumas ir tikslus koordinavimas - taip aš apibūdinčiau iniciatyvą „Išdrįsk pradėti“.
 
Sprendimas prisijungti - absoliučiai spontaniškas. Tiesiog pamačiau skelbimą ir iškart aplikavau. Patirtis rodo: jei ateina mintis su žaliu rėkiančiu galvoje mygtuku „varyyyk“, tai savęs aš nebestabdau ir priimu kaip didžiulį ženklą. Nes kiekvieną dieną aš vis mokausi labiau ir labiau įsiklausyti, ką man sako mano širdis. Ir tai pasiteisina 120%.
 
Kas yra Jūsų IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?
 
Vienareikšmiškai - sekti savo džiaugsmu ir eiti savo širdies keliu yra pats didžiausias mano IŠDRĮSK PRADĖTI. O apčiuopiamas mano kelio rezultatas - nutraukti kontraktą aukščiausioje šalies institucijoje ir pradėti savo veiklą, kuriant asmeninio augimo platformą moterims pavadinimu  „Kas aš esu“.