eglėNuotr. asmeninio archyvoLabai sunku pristatinėti save. Galiu pasakyti, kad mėgstu skaityti knygas. Iš jų tiek daug galima sužinoti, tobulėti! Studijavau lietuvių filologiją, tad teko ir mokytojauti mokykloje, tačiau supratau, kad toks kelias ne man. Taip pat patinka šokti, judėti, sportuoti. Būna labai gera, kai įsikrauni daug energijos ir ta puikiai energija užkreti kitus. Kai atsirado daugiau laiko, supratau, kad labai svarbu eiti, ieškoti, klausti, mokytis, išbandyti daug naujų dalykų, kad suprastum kas tau prie širdies :). Be abejo labai patinka susipažinti su naujais žmonėmis, pažinti naujas kultūras, tad be kelionių būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą. Būtent keliavimas plečia akiratį, pamatai kitokias kultūras, kitokius papročius, žmonės ir būtent todėl tampi kantresnis, supratingesnis, pradedi suprasti, ką vertėtų keisti Lietuvoje. Domiuosi psichologija, santykiais, švietimu ir kai būnu prie kompiuterio visada ieškau kokių nors prasmingų pokalbių, žmonių, kurie tampa mano įkvepėjais /mokytojais. 

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Kadangi man įdomios tokios iniciatyvos, kuriose yra kalbama apie įdomius žmonės, jų istorijas, todėl tuo ir susidomėjau. Taip pat ieškojau tokios vietos, kur būtų galima save realizuoti, savanoriauti, padėti kitiems.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Išdrįsau gyventi šiek tiek kitaip nei daugelis. Nesivaikau pinigų ar turtų, nes man svarbesnis kiti dalykai - bendravimas, tobulėjimas, kelionės, nauji žmonės, hobiai ir savišvieta bei pagalba kitiems. Šiuo metu svajoju atrasti save, suprasti, kokioje srityje norėčiau save realizuoti, o šiuo etapu sudėtinga tai padaryti. Taip pat labai noriu, kad Lietuvoje atsirastų tinklapis, tinklaraštis, svetainė ar kažkoks kitas dalykas, kurioje būtų aprašomi jauni žmonės (būtų gvildenamos jų idėjos, ką vertėtų keisti švietimo sistemoje ar kitur, būtų atskleidžiamas jų mąstymas, pasiekimai) , nes tikrai yra labai daug gabių jaunuolių, tik žiniasklaida kreipia į tai mažai dėmesio.  Man IŠDRĮSTI PRADĖTI yra gebėjimas gyventi taip, kad mirdamas dėl nieko nesigailėtum ir gulėdamas mirties patale suprastum, kad va padariau viską ką galėjau, stengiausi, ieškojau savęs.