Draugai, kolegos, artimieji mane vadina vaikščiojančia enciklopedija. Nuolat gaunu klausimus, į kuriuos praktiškai visada turiu atsakymus! Kalbant rimčiau, esu dirbanti, aktyviai savanorystę propaguojanti, studentė. Studijuoju Vilnius universiteto Komunikacijos fakultete verslo informacijos vadybą ir siekiu įgyti informacijos paslaugų bakalauro laipsnį. Esu žmogus, norintis įgyti kuo daugiau skirtingų kompetencijų, todėl mane traukia iššūkiai ir bendravimas su įvairiais žmonėmis. Turbūt nėra nuostabesnio jausmo nei pažinti naują žmogų ir leisti jam pasitikėti tavimi!

dianaNuotr. asmeninio archyvo

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Į IŠDRĮSK PRADĖTI veiklas mane įtraukė pirmo kurso studentams verslumo ir lyderystės žinias universitete skiepijusi lekt. Raminta Girdvainė, viena iš IŠDRĮSK PRADĖTI bendraįkūrėjų. Dar 2017 m. ji pakvietė mane savanoriauti pirmojoje konferencijoje. Deja, tąkart man nepavyko prisijungti. Praėjus maždaug pusmečiui pagelbėjau rengdama subtitrus įvykusios konferencijos vaizdo įrašams. Antrojoje konferencijoje man taip pat nepavyko dalyvauti, tačiau pasakiau sau, kad trečioje aš būtinai pasirodysiu. Prasidėjus 2019 m. aktyviai įsitraukiau į IŠDRĮSK PRADĖTI veiklas: rengiu subtitrus vaizdo įrašams, administruoju internetinį puslapį, padedu renginių metu (mane dažniausiai pamatysite prie įvairios techninės įrangos). Apibendrinus - prie IŠDRĮSK PRADĖTI nusprendžiau prisijungti dėl to, kad norėjau pamatyti, kaip vyksta tokio masto renginių organizavimas iš vidaus bei susipažinti su naujais, „savanorystės vežamais“ žmonėmis!

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Šiuo metu mano IŠDRĮSAU PRADĖTI - tai galimybė leisti sau patirti savanorystės džiaugsmą. Aktyviai savanoriauju tik pusmetį, tačiau užmegztos pažintys, atrasti nauji draugai, įgyta patirtis - tai dedamosios, kurios man nuolat primena ir tikiu, kad primins, jog dalindamas save kitiems, mainais tu gauni žymiai daugiau!

Manau, kad po mano prisistatymo tai skambės paradoksaliai, tačiau norėčiau IŠDRĮSTI PRADĖTI kelis dalykus: pasakyti tvirtą NE ir nejausti dėl to kaltės bei leisti sau sustoti, atsikvėpti, skirti laiko poilsiui.