Aistė Košienė JUJU fotografijaEsu pati laimingiausia žmona, nors prieš 7 metus padariau sunkiausią ir drąsiausią savo žingsnį - atšaukiau vestuves likus 4 dienoms. Šis “pabėgimas” suteikė drąsos, kad nieko nėra neįmanomo ir stiprybės, priimant kitus sprendimus. Po šio žingsnio, visi kiti atrodo daug lengvesni, todėl drąsiai išėjau iš trijų darbų “į niekur”, su vyru nuėjau Camino de Santiago kelią, užkopėm kartu į aukščiausią Afrikos viršūnę - Kilimandžarą, organizuoju Pokyčių konferenciją ir galvoje turiu dar daug minčių, kaip keisti savo gyvenimą.

Sprendimus, man kaip ir visiems, sunku priimti ir labai bijau juos priimdama, bet žinau, koks geras jausmas aplanko, kai juos priimi.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?
Kartais geriausi dalykai nutinka netikėtai. Pajutau, kad noriu pasidalinti ne tik su draugais, bet su didesniu būriu žmonių, kad pokyčiai mūsų gyvenime nėra tokie baisūs. Kad pokyčiai anksčiau ar vėliau - atneša tik teigiamų emocijų. Todėl vieną dieną pietaujant su Raminta, pasiūlau padaryti renginį. Supratusios, kad dviems bus per sunku, pasikvietėme draugę Liną. Su džiaugsmu ir begaliniu entuziazmu pradėjusios dirbti, net pačios nepastėbėjom, kaip tai tapo ne renginiu, o tiesiog įstabia POKYČIŲ KONFERENCIJA. Per pirmąją pokyčių konferenciją tiesiog širdis dainavo matant, kaip mūsų dalyvės semiasi žinias, kaip noriai bendrauja tiek su lektoriais, tiek tarpusavyje. Todėl būdamos euforijoj dar tą pačią dieną nusprendėm antrosios konferencijos datą!

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?
Galbūt nuskambės keistai, nes daug kam tai natūralus ir paprastas dalykas, bet šiuo metu mano IŠDRĮSAU PRADĖTI yra sprendimas, kad atėjo laikas motinystei.