Viena iš sunkiausių užduočių tai kalbėti apie save ir prisistatinėti. Draugai ir artimieji mane apibūdina kaip linksmą, patikimą bet užsislėpusią asmenybę. Viena iš priežasčių, kodėl nemėgstu kalbėti apie save tai todėl, kad visada stengiuosi susikoncentruoti į kitą žmogų, priversti jį jaustis gerai ir jaukiai su manimi. Ne kartą esu išgirdusi iš draugų, kad būnant su manimi jie jaučiasi „kitaip", pasisemia teigiamos energijos, gali atsipalaiduoti ir nevaržyti savęs, o taip pat leistis į nuotykius apie kuriuos niekada nebūtų pagalvoję. Tai turbūt ir yra mano „arkliukas" – nauji nuotykiai, kažkas nepatirto, nematyto, neparagauto ir panašiai.aistėNuotr. asmeninio archyvo

Jau ankstyvaisiais mokyklos metais žinojau, kad mano kelias vingiuos finansų ir ekonomikos kryptimi, todėl įgijus finansų magistrą ir toliau vingiuoju šiuo keliu. Tačiau juk visi keliai turi išsišakojimų, kuriais kartais labai smagu ir įdomu nuklysti.

Taip pat labiau už viską dievinu gamtą, nes joje aš lyg atgimstu iš naujo. Buvimas gamtoje man lyg savotiška meditacija, kai persikrauna mintys, nesvarbu ar laikas gamtoje praleistas aktyviai ar gulint hamake su knyga rankose, bet jis visuomet turiningas.   

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Kolegė papasakojo apie tokią egzistuojančią iniciatyvą ir tada pradėjau domėtis IŠDRĮSK PRADĖTI veikla. Skaitinėjau herojų straipsnius, kurie labai įkvėpė. Supratau, kad ir pati noriu ne tik daugiau sužinoti apie moteris, kurios išdrįso pradėti, bet ir prisidėti prie šios puikios idėjos skleidimo ir augimo. O iš kitos pusės, kadangi gyvenime „veža" viskas, kas susiję su naujovėmis, manau, kad prisidėjus prie Jūsų, įgijus naujų pažinčių ir apsupus save puikiais gyvenimiškais pavyzdžiais – pati pagaliau išdrįsčiau pasinerti į savo gyvenimo nuotykį, nes kai kurioms idėjoms realizuoti vis dėlto pritrūksta drąsos.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Džiaugiuosi, kad išmokau kartais sustoti ir pabūti su savimi, nes manau, kad šiame beprotiškame gyvenimo greitkelyje tai yra labai svarbu. Tik turėdamas laiko ir erdvės pabūti su savimi gali tapti geriausia savo versija.

Tikiuosi ateityje sugebėsiu neišsigąsti didelių gyvenimo iššūkių ir priimsiu juo kaip galimybę augti bei tobulėti.