Pranešėjai

Mindaugas Grajauskas

Mindaugas Grajauskas

STABILUMAS

Mindaugas Grajauskas – žmogus, vis ieškantis būdų supaprastinti kompleksinius gyvenimo aspektus.  Mindaugo domėjimosi ir tyrinėjimo laukas yra kasdienės bet kurio žmogaus gyvenimo temos – nuo produktyvumo ir asmeninio efektyvumo, sąmoningumo ir savivokos didinimo, komandinės veiklos stiprinimo iki asmeninių finansų valdymo ir investavimo.

Jo istorija gan paprasta – pats susidūręs su pinigų organizavimo sunkumais poroje ėmėsi ieškoti įvairių praktikų ir būdų, leidžiančių efektyviau panaudoti pinigus ir sklandžiau juos organizuoti šeimoje. Savo atradimus ir pritaikytas praktikas Mindaugas susistemino, aprašė ir dabar mielai dalinasi su kitais žmonėmis savo knygoje, seminaruose ar konsultacijose.

Mindaugas yra mokymų įmonės vadovas, mokymų treneris ir investuotojas, knygos „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: praktiniai patarimai poros finansų planavimui ir organizavimui“ autorius.

PRANEŠIMAS: POROS FINANSŲ VALDYMO ANATOMIJA: KĄ SVARBU ŽINOTI (IR DARYTI)

Kiekvienoje poroje pinigų tema yra svarbi, nors dažnai – nelengva. Gebėjimas sumaniai organizuoti finansus, sudaryti tinkamą pinigų paskirstymo planą ir juo vadovautis, pasirinkti tinkamus finansinius įrankius gali ne tik sukaupti daugiau turto, tačiau ir turėti darnesnius tarpusavio santykius, išvengti finansinių nuosmukių ir užsitikrinti finansinį saugumą.
Mindaugas pasidalins pagrindiniais finansiniais iššūkiais poroje bei kertiniais susitarimais, kurie būtini kiekvienai porai. Taip pat atskleis pagrindinius pinigų panaudojimo poroje principus ir jų realizavimo idėjas, leidžiančias turėti daugiau darnos ir pinigų.