Pranešėjai

Marija Mikalauskienė

Marija Mikalauskienė

SAVIREALIZACIJA

Marija Mikalauskienė – švytinti išmintinga ir nuolat besimokanti moteris, mylinti žmona ir antroko mama. Profesiniame gyvenime – viešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė. Jau daugiau nei 8 metus jos didžiausia aistra ir troškimas – padėti kiekvienam žmogui rasti savo kalbą su pasauliu. Savo autentišką kelią dalintis tuo, kas jam svarbiausia. Per šį laiką kartu su „Own the Room“, viena pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokyklų, ji dirbo su visiems mums žinomomis kompanijomis (Siemens, Facebook, LinkedIn, BMW ir t.t.), TEDx pranešėjais, politikais, aktoriais ir net antrokais, mokydama juos lyderystės paslapčių.

„Viešas kalbėjimas man nėra technikos ir įtaiga. Veikiau, tai gilus savęs ir savo didžiausių troškimų suvokimas ir drąsa juos atskleisti. Stipriu pranešėju tampame tuomet, kai tampame stipriu žmogumi. Viešojo kalbėjimo įgūdžiai leidžia patikėti savimi ir dalintis tuo, kuo esi,“ – sako Marija. Konferencijos metu ji būtent tuo ir pasidalins – savo charizma, stiprybe ir asmenine istorija apie tai, kokį kelią jai reikėjo nueiti, kad ji užaugtų, sutvirtėtų ir išdrįstų patikėti savimi.

PRANEŠIMAS: KIEK KARTŲ SAKYSI GYVENIMUI "TAIP"? 

Kiekvienos iš mūsų gyvenime kartas nuo karto įvyksta lūžiai. Momentai, kurie pakeičia visą gyvenimą iš pagrindų. Po jų tu jau niekada nebūsi tokia pat. Tais kritiniais momentais tu privalai pasirinkti – laikytis įsikibusi įsitikinimo „negaliu“ ir žlugti ar peržengti tave ribojančias kliūtis ir pereiti į naują, kur kas nuostabesnį gyvenimo etapą. 

Kiekvieną kartą šie pasirinkimai pareikalauja LABAI DAUG: stiprybės, valios, kryptingumo ir būtinai – visuomet – tikėjimo savimi. 

Šie momentai – sunkūs! 

Tam, kad įvyktų lūžis, nauja pradžia tavo laimės link, tu privalai būti stipri. Kiek kartų pakelsi šiuos lūžius? Kiek kartų pasirinksi judėti į priekį? Kiek kartų sakysi gyvenimui „TAIP“? 

3 istorijos, kurios man atvėrė naujas galimybes ir padėjo artėti prie laimingo, įkvėpimo ir meilės kupino gyvenimo.