Pranešėjai

Povilas Petrauskas

Povilas Petrauskas

STABILUMAS

Povilas Petrauskas, ACC, save pristato visų pirma kaip šeimos žmogų, trijų vaikų tėtį – tai yra pamatas, kuris jį moko ir skatina siekti daugiau. Profesiniame gyvenime jis yra vienas labiausiai žinomų ICF koučingo specialistų Lietuvoje, sertifikuotas „Points of You“ treneris, Baltijos koučingo centro vadovas ir Infinito idėjos autorius. Nuolat besimokantis ir besidalinantis patirtimi savo seminaruose, koučingo sesijose, konferencijose, Povilas savo charizma ir įžvalgumu jau yra įkvėpęs tūkstančius žmonių siekti jų tikrųjų svajonių. Sukūrė „MVP“ metodą (mylima veikla = pajamos), kurio tikslas – įgalinti žmones daryti tai, kas patinka, kad kiti su malonumu už tai mokėtų.

PRANEŠIMAS: GYVENK ORIAI: KAIP UŽDIRBTI IŠ SAVO MYLIMOS VEIKLOS?

Kaip gauti pakankamai pajamų iš savo mylimo veiklos, kad jaustumeisi oriai? Kaip sukurti vertę, kuri užtikrintų stabilias, nuolat augančias pajamas ir laimingų klientų ratą? Tai aktualiausi klausimai ir iššūkiai pradedantiems verslams bei laisvai samdomiems specialistams. Taip pat tai viena didžiausių baimių, dėl ko kai kurie nesiryžta pradėti norimo verslo, savo mylimos veiklos paversti pagrindine ar po keleto nesėkmingų bandymų grįžta į samdomus darbus, net jei taip nutolsta nuo savojo pašaukimo ir aistros. 

Vis tik gyvenime yra galybė pavyzdžių, kad visa tai yra pasiekiama. Jeigu tai gali kiti – kas sakė, kad negalit Jūs? „Prašau paimti pinigus!“ – kaip šią frazę dažniau išgirsti iš savo klientų? Pranešime Povilas pasidalins įkvepiančia savo patirtimi ir praktiniais patarimais, kaip užsiimant mylima veikla sukurti didesnę vertę savo klientams, kas natūraliai generuoja ir didesnes pajamas.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.