Pranešėjai

Eglė Luotytė

Eglė Luotytė

SVEIKATA

Eglė Luotytė – marketingo ir komunikacijos profesionalė, virtualios marketingo paslaugų agentūros direktorė, Dėkingumo dienoraščio kūrėja, keliautoja, pozityvios psichologijos šalininkė, paramos grupės „Gyvenimas su nerimu” iniciatorė.

PRANEŠIMAS: GYVENIMAS SU NERIMU: KAI KELIĄ PASTOJA PANIKOS PRIEPUOLIAI

Šiuolaikinė moteris – veržli, energinga, savimi pasitikinti, stipri, ambicinga. Ar kada susimąstėte, kokius sveikatos sutrikimus, kartais visam gyvenimui, lemia šiandieninės normos ir siekiamybės? Dideli lūkesčiai, taisyklės ir reikalavimas pačiai sau būti geriausia?
Tai yra priežastys, kodėl vis dažniau vis daugiau moterų susiduria su psichinėmis ligomis – panikos priepuoliais ir nerimo sutrikimu. Kai pasaulis vieną dieną išslysta iš rankų, žemė dingsta iš po kojų ir telieka baimė... kas bus toliau?
Apie ligą, kuri užklupo visiškai netikėtai, palaužė ir sugniuždė fiziškai ir morališkai... ir privertė atrasti gyvenimo džiaugsmą bei vertinti kiekvieną naują dieną. Taip pat padrąsino pradėti savo verslą, imtis įgyvendinti savo svajonių bei įkvėpti kitus padaryti tą patį.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.