Pranešėjai

Giedrė Vaitiekūnaitė

Giedrė Vaitiekūnaitė

STABILUMAS

Giedrė Vaitiekūnaitė – personalo valdymo profesionalė, daugiau nei dešimt metų patirtį kaupusi skirtingų verslo sektorių įmonėse.
Per savo karjerą Giedrė pravedė tūkstančius atrankų ir karjeros konsultacijų, pokalbių, prisidėjo prie šimtų žmonių priėmimo į darbą ar pareigų keitimo – nuo nekvalifikuotų darbininkų, administracijos asistentų iki aukščiausio lygio vadovų. Taigi ji puikiai žino įmonių savininkų, direktorių, skyrių vadovų lūkesčius, keliamus geidžiamiems darbuotojams.
Giedrė Vaitiekūnaitė pati visą gyvenimą siekė veikti tai, kas jai patinka, ir tuo pačiu norėjo matyti savo darbo rezultatus, būti naudinga ir nuolatos augti bei tobulėti. Prieš keletą mėnesių ji išdrįso palikti samdomą darbą ir išeiti „į niekur“, ką laiko vienu geriausių savo gyvenimo sprendimų.
Šiuo metu ji veda mokymus ir individualiai konsultuoja kiekvieną, kuriam reikalingi patarimai, kaip išdrįsti pradėti kažką naujo. 

PRANEŠIMAS - KARJEROS POKYČIAI: IŠDRĮSK DIRBTI TAI, KO NORI ŠIRDIS

Pranešimas turėtų būti naudingas tiems, kurie nori turėti mėgstamą veiklą: grįžti į darbo rinką po ilgesnės ar trumpesnės pertraukos, atsisveikinti su nemėgstamu darbu, pakeisti veiklos sritį. Lektorė kalbės apie neigiamas nuostatas, kurios skamba mūsų mintyse ir kiša koją, trukdydamos pradėti veikti. Giedrė Vaitiekūnaitė taip pat dalinsis praktiniais patarimais, kaip geriau suprasti save, atrasti savo stipriąsias puses ir gebėti jas pateikti darbdaviui. Suteiks praktinės informacijos, kaip pasiruošti darbo pokalbiui ir kaip jame elgtis išliekant savimi, nepaminant savų vertybių, bei pasidalins kitais patarimais, padėsiančiais gauti mylimą darbą.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.