Pranešėjai

Remigijus Savickas

Remigijus Savickas

SAVIREALIZACIJA. Reportažas iš Meksikos.

Remigijus Savickas – jau 16 metų išlieka tarp geriausių verslo trenerių Lietuvoje. Sertifikuotas „Sony“, „Barclays“ ir „Microsoft“ kompanijų verslo treneris, buvęs mokymų kompanijos „DOOR Training Baltic“ vienas įkūrėjų, per 10 metų kartu su komanda pasiekęs TOP 3 poziciją rinkoje. Paskutinius penkerius metus aktyviai ir nuosekliai gilinasi į žmogaus autentiškumą, yra gavęs „Holistic Counseling“ metodikos akreditaciją S.I.A.F. Italijoje. Rotary klubo „Dipolis“ narys, savižudybių prevencijos projekto „atpažink ir pakalbėk“ iniciatorius; unikalios asmeninio pažinimo programos AutentiškaLyderystė.lt mentorius bei knygos „Pabudimo Alchemija miegančioje visuomenėje“ autorius.

PRANEŠIMAS: 5 EMOCINIAI SKYDAI, DĖL KURIŲ PERDEGA PROFESIONALAI. Reportažas iš Meksikos.

Kiekvienas profesionalas yra gavęs emocinį smūgį gyvenime. Kai gauname fizinį smūgį, norisi užsidengti bent ranka ir tokiu būdu sumažinti skausmą. O jei tai emocinis išgyvenimas, tuomet žmogus naudoja emocinius skydus, kai kurie iš jų visuomenėje yra netgi labai vertinami. O jei jau matosi perdegimo požymiai, tuomet reiškia, kad nesąmoningai prarandama daug energijos.
Vienas iš skydų yra perfekcionizmas. Kai žmogus pastoviai vaikšto įtampoje, nes jei net mažiausia detalė bus ne taip, kaip įsivaizdavo, iškart sugadinta nuotaika. O už to giliai gali slypėti noras, kad žmogus būtų pastebėtas, įvertintas ir niekas nepamatytų, kad giliau yra liūdesys ir vidinis skausmas.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.