Pranešėjai

Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Inga Jablonskė

Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Inga Jablonskė

SANTYKIAI. Bendras pranešimas

Andrė Amiya Pabarčiūtė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos” įkūrėja ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, turinti daugiau nei 16 metų praktikos patirtį, santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, muzikinio patyriminio projekto “AMIYA Inspiration” prodiuserė ir kūrėja, bestselerių autorė.

Inga Jablonskė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, aktyvi visuomenininkė, sėkminga verslininkė ir vadovė.

Inga versle jau daugiau nei 17 metų. Eidama vykdančiosios direktorės pareigas viename iš media kanalų bei strategiškai dalyvaudama įkurtos komunikacijos agentūros projektuose, Inga taip pat aistringai domisi ir gilinasi į žmogų, jo sugebėjimus ir potencialą.

Norėdama pasidalyti savo patirtimi, Inga sukūrė mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“, kur žaismingai išreiškia savo mūzą ir profesinius gebėjimus, įkvėptai kurdama situaciją, kurioje dalyviai skatinami žengti žingsnį savo norų realizavimo link.

Nuostabu tai, kad visi dalykai, apie kuriuos kalba Inga, yra išgyventi ir praktiškai patirti jos pačios, o jų efektyvumą patvirtina Ingos pasiekimai veikloje ir laimingas asmeninis gyvenimas.

Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Inga Jablonskė skaitys bendrą pranešimą: IŠDRĮSK MYLĖTI.

Yra toks pasakojimas. Senas indėnas kalbasi su savo anūkėliu: „Mano viduje du vilkai kaunasi – vienas jų meilės ir taikos vilkas, o kitas – pykčio ir karo.“ – „Katras laimės?“ – pasiteiravo anūkėlis. „Aišku, tas, kurį maitinsiu“, – atsakė senelis.

Šiandieninėje visuomenėje, vis dar veikiančioje darvinistiniu principu, yra gajus tikėjimas, kad „išlieka stipriausi“ – jis skatina konkurenciją ir kovą už gerovę. Tačiau šis atgyvenęs veikimo būdas bus išbrauktas iš ateities sėkmingo ir laimingo žmogaus gyvenimo dėsnių. Ateitis siūlys veikti vienijantis ir ieškant ne savo ar kito trūkumų, bet talentų ir potencialo. Tačiau kaip dabartiniam žmogui darniai persiorientuoti iš seno į naują? Kaip atsiverti sau ir pasauliui? Kaip nebijoti būti jautriu ir pažeidžiamu?

Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Inga Jablonskė savo pranešime tema „Išdrįsk mylėti“ pasidalins organiškais būdais, kurių pagalba galima lengvai pamatyti savyje gyvenančias baimes ir pradėti veikti iš savo vidinės jėgos – o ji moters gyvenime visada reiškiasi per tikrąjį gebėjimą mylėti.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.