Pranešėjai

dr. Violeta Barvydienė

dr. Violeta Barvydienė

SAVIREALIZACIJA

Dr. Violeta Barvydienė - socialinių mokslų daktarė, Identiteto instituto „iGrow“ partnerė. „Lyderio charizma“ monografijos autorė (2015), vadovėlių „Vadovavimo psichologija“, „Psichologija studentui“ bendraautorė, daugiau kaip 60 mokslinių publikacijų vadovavimo bei lyderystės temomis autorė. Sertifikuota darbui su „Inscape Publishing“ (JAV) personalo vertinimo ir mokymo metodikomis. Lietuvos psichologų sąjungos bei Taikomosios psichologijos asociacijos narė. Stažavosi JAV, Norvegijos, Švedijos, Austrijos universitetuose. Dėsto, daugiau kaip 20 metų veda mokymus lyderystės ugdymo temomis, konsultuoja įmones ir jų vadovus individualiai.

 

PRANEŠIMAS: ŽINAI, KAS ESI - ŽINAI, KUR EINI 

Tobulas identiteto jausmas. Tai jis padaro mus vientisus ir susieja daugybę mūsų gyvenimo, veiklos ir būties fragmentų. Šis vientisumas suteikia mums galimybę neribotai judėti: į vidų ar į išorę. Nėra jokio skirtumo, nes vidinės ramybės ir identiteto jausmo neįmanoma paveikti jokiais išoriniais dalykais. Mes tampame centruoti, labai sąmoningi. Ir tai tampa akivaizdu: vienybėje su Būtimi tiesiog „šviečiame“ – „AŠ ESU“. Tai galinga energija gyvenimo uždaviniams spręsti.

Ar žinom, kur einam? Ar turim vidinę  navigaciją? Ar žinom, ko norim? Ar turim, ko norim? Pagal kokį scenarijų gyvename?

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.