Pranešėjai

dr. Julius Neverauskas

dr. Julius Neverauskas

SVEIKATA

Med. dr. Julius Neverauskas – gydytojas neurologas ir psichoterapeutas, sukaupęs trijų dešimtmečių klinikinio ir pedagoginio darbo patirtį. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. J. Neverauskas dirba su klientais tiek individualiai, tiek veda psichoterapines bei mindfulness įgūdžių lavinimo grupes. Taip pat yra psichoterapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi ir pats skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Dr. Julius Neverauskas taip pat domisi nenatūralaus senėjimo prevencija, kuri atveria naujas galimybes intelektualiems, kūrybingiems ir norintiems ilgai išlikti sveikais ir darbingais žmonėmis. Yra senėjimo prevencijos ir funkcinės medicinos draugijos prezidentas.

PRANEŠIMAS: PSICHOLOGINIS ATSPARUMAS IR LANKSTUMAS: KAIP PRIIMTI GYVENIMO IŠŠŪKIUS IR STIPRĖTI
Dr. Julius Neverauskas pranešime pateiks naujausius duomenis apie psichologinį atsparumą ir lankstumą bei jų reikšmę šiuolaikiniame gyvenime. Psichologinis atsparumas – tai ne tik gebėjimas atsilaikyti prieš dažnai neišvengiamus gyvenimo smūgius, bet ir įgūdis atsikelti suklupus. Sužinosite apie šiuolaikinės psichologijos žiniomis grįstas praktines metodikas, leidžiančias ugdyti ne tik savo, bet ir savo vaikų bei kitų artimųjų psichologinio atsparumo gebėjimus. Praktiniais, moksliniais tyrimais grįsti patarimai psichologiniam lankstumui lavinti padidins jūsų galimybes stiprėti reaguojant į sutinkamus iššūkius, vis geriau prisitaikyti prie modernaus gyvenimo reikalavimų bei sėkmingiau tenkinti savo poreikius.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.