Pranešėjai

dr. Janina Radvilė

dr. Janina Radvilė

SAVIREALIZACIJA

Dr. Janina Radvilė – informatikos mokslų daktarė, dėstydama universitete ilgainiui suprato, kad ją labiau domina žmonės – vadovavimas, lyderystė, bendravimas, efektyvus gyvenimas. Baigusi dar ir vadybos magistrantūros studijas, būdama jau pensinio amžiaus, įgijo ugdomojo vadovavimo bei neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatus. Skaito paskaitas vadovavimo, lyderystės, asmeninio tobulėjimo tematika, publikuoja straipsnius.

2017 m. rudenį išleido didžiulio susidomėjimo sulaukusią knygą „Niekada nevėlu gyventi“, kurioje skatina prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, nugyventi jį kuo prasmingiau ir patirti jame kuo daugiau džiaugsmo. Ji taip pat pasakoja, kaip vadovauti sau ne tik aktyvaus darbinio gyvenimo laikotarpiu, bet ir kaip pasiruošti tolesniam savo gyvenimo etapui, pokyčių laikui, kad jis nenukristų kaip sniegas iš giedro dangaus, kai baigiasi aktyvi darbinė veikla.

 

PRANEŠIMAS: "KEISTI IR KEISTIS NIEKADA NEVĖLU"

Dr. Janina Radvilė teigia, kad kiekvienas žmogus turi sugebėti vadovauti savo gyvenimui, nebijoti pokyčių, jei dabartinis gyvenimas jo kuo nors netenkina. Ir visai nesvarbu, kada pajaučiamas tas noras pokyčiams – jaunesniame ar vyresniame amžiuje. O norint ką nors pakeisti savo gyvenime, pirmiausiai būtina pradėti nuo savęs – keisti savo požiūrį, mąstymą, suprasti, kas mums trukdo gyventi ir veikti taip, kaip norėtume. Bet nebandyti prieš tai keisti vien tik išorinių aplinkybių. Taigi, norint keisti, būtina keistis.

Bilietas - Tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.