Pranešėjai

Genovaitė Petronienė

Genovaitė Petronienė

SVEIKATA

http://www.psichologas.info/

Genovaitė Petronienė – psichologė, psichoterapeutė, radijo laidų vedėja, lektorė, straipsnių ir knygų autorė. Turi 22 metus profesinės patirties, kuria aktyviai dalijasi rašydama straipsnius žiniasklaidoje, pasisakydama televizijos laidose, skaitydama pranešimus konferencijose, vesdama seminarus ir teikdama asmenines konsultacijas. Genovaitė yra parašiusi 5 knygas, iš jų – 2 grožinės ir 3 psichologinės, naujausia jos knyga „Pas kunigą ir detektyvą, psichologo kabinete“ skirta populiarinti psichoterapijai. Šiuo metu veda psichologinę laidą „Žinių radijuje“. Domisi meditacija, alpinizmu, turizmu ir menine kūryba. Pranešimo metu pateikiamus metodus ir žinias jau daug metų taiko tiek asmeniškai, tiek privačioje praktikoje.


PRANEŠIMAS: KAIP PRIIMTI SAVO NETOBULUMĄ IR PASITIKĖTI SAVIMI? 
Lietuvoje ypač daug žmonių, kurie galėtų gyventi daug geriau, bet vietoj to, kad pasiektų ko nori, nepasitiki savimi ir vargsta darydami tai, ko nenori arba persistengia dėl kitų. Nuo ko priklauso, ar žmogus pasitikės savimi? Ką mes atsinešam iš vaikystės? Kas sunkiausia, kai neišdrįsti pradėti, o kas – po nesėkmės? Ir svarbiausia – kaip per visą gyvenimą mokytis vis labiau išgirsti savąjį balsą, be reikalo negraužti savęs, mažiau vaidinti, mažiau bijoti, priimti savo ir kitų netobulumą ir daugiau išmokti?
Pranešimo metu žinoma psichologė psichoterapeutė pasidalins savo gyvenimo pamokomis, apie kurias iki šiol nėra kalbėjusi viešai, o taip pat savo klientų patirtimi ir svarbiausiais psichologiniais atsakymais.

Bilietas  - tavo pirmas žingsnis! Pirkti bilietą čia.