Rasa DžiovėnaitėEsu diplomuota ryšių su visuomene specialistė. Ilgą laiką darbavausi ryšių su visuomene agentūrose, taip pat kitose verslo įmonėse, kuriose kuravau šią sritį. Šiuo metu dirbu laisvai samdomą darbą – rengiu straipsnius, pranešimus, organizuoju ir prižiūriu projektus.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?
Jei atvirai, mane pakvietė konferencijos organizatoriai – įdavę plunksną į rankas man patikėjo rašto darbus: organizuoti interviu, rengti straipsnius. Pasidomėjusi ir daugiau sužinojusi apie renginį, iškart panorau prisijungti. Ir tikrai nesigailiu.

Visada žavėjausi moterimis, kurios siekia, stengiasi, ieško. Ir visai nesvarbu, kad kartais joms nepasiseka, tenka nusivilti, kažką prarasti. Tačiau jos visada žinos, kad stengėsi, kad išdrįso, išdrįso pabandyti ir pradėti keisti tai, kas joms nepatinka ar yra svetima. Tokios moterys mane įkvepia. Kaip ir tos, kurios, pačios pasiekusios karjeros aukštumų, atradusios mylimas naujas veiklas, gyvenime darančios tai, ką „nori“, o ne ką „reikia“, mielai dalinasi savo patirtimis su tomis, kurios dar tik žengia į pokyčių kelią.

Ši konferencija ir yra skirta tokioms moterims, tiek jau atradusioms, tiek dar ieškančioms.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?
Dar neišdrįsau, bet tikiu, kad išdrįsiu. Vieną dieną. Neužilgo.

 

 

 

 

Isdrisk Web banner Moteris 250x500 1 A