Agne AdomauskieneEsu šeimos žmogus, turiu nuostabias dukrytes. Nuostabių tėvų buvau auginama tradiciniu būdu – siekti aukštojo išsilavinimo, rasti puikų darbą, sukurti šeimą, susilaukti vaikų. Ir viskas iš tiesų puikiai klojosi. Didelių pastangų ir darbo dėka susikūriau sau puikų gyvenimą. Kol vieną dieną išėjau labai lauktų motinystės atostogų. Ir dvi pirmas savaitės išmiegojus dėl nuovargio, vieną saulėtą rytą atsikėlus aš suvokiau, kad “esu laisva” – galiu išgerti kavos kada ir kur noriu, galiu važiuoti, kur noriu, kada noriu. Ir supratau, kad buvau, esu kaip amžiname iliuzijų rate, kuriame tau atrodo, kad esi ir turi būti laimingas.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?
Dirbdama banke visada sutikdavau prisidėti prie vidinių įmonės renginių organizavimo. Būdavo be galo smagu organizuoti šeimos šventes, asmenines šventes, draugų susibūrimus. Tačiau aš pirmą kartą susimąsčiau tik tuomet, kai viena nuostabiausių vadovių prieš 10 metų manęs paklausė, ar aš norėčiau užsiimti renginių organizavimu? Tuomet, tiesą pasakius, iš netikėtumo ir baimės tiesiog sustingau. Visą laiką siekiau savo tikslų, mokslų, specialybės ir sulaukus tokio klausimo, tuo metu tai atrodė taip absurdiška. Juk, kaip gali mesti kelią dėl „takelio“? Ir tas „takelis“ man neduoda ramybės iki šiol ????
Esu be galo pastabi detalėms, aplinkai, noriu, kad visi jaustųsi patogiai. Dalyvavau šiame renginyje 2017 metais ir supratau, kad prie tokios komandos norėčiau prisijungti!
Esu perfekcionistė ir siekiu geriausio rezultato, todėl šių bruožų vedama tikiu, kad galiu prisidėti prie renginių tobulinimo.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?
Mano „išdrįsau pradėti“ - yra drąsa pasirinkti tai, kuo aš iš tikrųjų esu ir kas mane visada domina ir džiugina. Pasirinkti hobį kaip pagrindinę veiklą. Pakeisti „takelio“ apibrėžimą. Iškelti savo gebėjimą pastebėti detales kaip privalumą ir išskirtinumą.
Be to, iškėliau sau tikslą pabandyti ir atsakyti sau, ar tai mane džiugina, nes gimus vaikams ir turint pertrauką (profesinėje srityje), supratau, kad tu visą gyvenimą gali švaistyti savo brangų laiką ir niekada neatsakyti sau į klausimą - o kas jeigu?!
Dėl šios priežasties aš prisijungiau prie mokymų organizavimo bendrovės Agilecoach.lt. Organizuojant mokymus ir atsivežant pasaulyje vertinamus dėstytojus, bendraujant su klientais ir girdint puikius atsiliepimus, padėkas, aš suprantu, kad rasiu atsakymą.

 

 

 

 

Isdrisk Web banner Moteris 250x500 1 A