Olga KonošenkoBALETAS

SPAUSK ČIA IR REGISTRUOKIS! 
Kūno baletas sistemingai lavina Jūsų fizinę formą, laikyseną, lankstumą, koordinaciją bei dėmesio koncentraciją, padeda atskleisti Jūsų talentus, ugdo estetinį skonį, atskleidžia klasikinio baleto paslaptis ir grožį.
Svarbiausias studijos tikslas yra nuoseklus ir sistemingas mokymosi procesas, nuo klasikinio šokio pagrindų mokymo, per nuoseklų klasikinio šokio gebėjimų ugdymą iki baleto meistriškumo siekimo. Šokio technikos ir šokio išraiškos, artistiškumo, muzikalumo lavinimas, mokymasis perteikti muziką ir mintis judesiais. Taip pat kūrybiškumo ir išraiškingumo ugdymas, laikysenos ir koordinacijos lavinimas, erdvės (asmeninės ir bendrosios), savo kūno galimybių pojūčio ugdymas. Siekis rasti savo kelią į jausmų ir grožio pasaulį.
Harmoninga kultūrinė- estetinė asmenybės raida, meninio potencialo atskleidimas, švaraus mąstymo ir didžiulės meninės energijos kūrimas, savęs tobulinimo kelias.
Tai kultūrinio švietimo misija, pagrįsta klasikinio baleto ir choreografijos meno dėsnių pažinimu.
Praktinių užsiėmimų metu daug dėmesio skiriama kūno bei rankų laikysenai, judesių atlikimo technikai, artistiškumo ugdymui. Tačiau klasikinis šokis yra daug daugiau nei tik gera laikysena ir gebėjimas gražiai šokti scenoje. Baleto studijos dalyviai mokysis atskleisti savo talentus, susipažins su klasikinio baleto kultūra ir estetika.

Olga Konošenko baigė Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyrių.
Nuo 1996 m. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė. 2002 m. tapo Permės tarptautinio baleto konkurso diplomante ir pelnė specialųjį prizą už muzikalumą. 2002 m. buvo apdovanota Australijos lietuvių baleto draugijos pirmininko Jurgio Žalkausko premija. Tais pačiais metais Operos švyturių apdovanojimuose pelnė „Metų baleto vilties” prizą. Net tris kartus Operos švyturių apdovanojimuose buvo išrinkta Metų baleto soliste (2007, 2010, 2011 m.). 2008 m. Pelniusi Auksinį scenos kryžių.
2011 m. baigė LMTA magistro studijas, įgijo choreografijos ir pedagogo profesines kvalifikacijas, jai suteiktas meno kūrėjo statusas. 2014 m. pelnė Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premiją.
Bendradarbiavo su su Monica Loughman Ballet Ireland’s Ballet Company. 2013 m. dalyvavo tarptautiniame muzikos festivalyje Sopot classic. 2014 m. šoko XIX tarptautiniame Rudolfo Nurejevo vardo baleto festivalyje. 2008 m. šoko pas de deux iš „Le Pavillon de Armide” (chor. J. Smoriginas) Maskvos K. S. Stanislavsklio ir Nemirovičiaus-Dančenkos akademiniame muzikiniame teatre bei Bostono „Cutler Majestic Theatre” ( su M. Liepa ir N. Juška). LNOBT šoko su Igoriu Yebra (Ispanija), Aleksandru Volchkovu (Maskvos didysis teatras), Dmitrijumi Matvijenko (Ukraina). Dalyvauja A. Cholinos šokio teatro, Vilnius baleto spektakliuose. 2004–2005 m. sukūrė projektą „Trecento – nupiešk sau gyvenimą“, kurį pristatė ir Lietuvos įstojimo į ES iškilmių programoje, sukūrė šokio spektaklius „Renesanso paletė” (2007 m.), „Linija” (2011 m.), kaip choreografė 2012 ir 2013 m. dalyvavo LNOBT projektuose „Kūrybinis impulsas”. Gastroliavo Vokietijoje, Olandijoje, Italijoje, Graikijoje, Egipte, JAV, Japonijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt.