margarita ciuplyteKYOKUSHIN KARATE 

SPAUSK ČIA IR REGISTRUOKIS!

Tai vienas iš japonų kovos menų kultūros paveldų, sukurtas Sosai Masutatsu Oyama, 1964 metais. Išvertus iš japonų kalbos „kiokušinkai“ reiškia „absoliučios tiesos bendruomenė“. Šiuo metu jis vadinamas stipriausiu karate stiliumi.

Tikslas – savo silpnybių, baimių ir kitų žemosios prigimties įpročių nugalėjimas, išgryninimas to, kas yra tikra ir amžina. Tai kovos menas treniruojantis tiek kūno dvasią, charakterį, kūno vikrumą, ištvermę, savigyną, koordinaciją. Tai sporto šaka kuri padeda suvaldyti agresiją, įtampą, įgyti pasitikėjimą, savimi, discipliną. Šis kovos menas jungia Tailando boksą, tradicinio karatė ir bokso elementus.

Pasiruošimas: Apranga ir avalynė kad būtų galima lengvai judėti.

Europos ir pasaulio karatė čempionė Margarita Čiuplytė galėtų nokautuoti dažną vyrą, tačiau savo laimėjimus ji demonstruoja tik sporto salėje. O jos talismanas svarbiose varžybose – raudonai lakuoti nagai.

Penkiskart Europos Kyokushin karatė čempionė, dukart pasaulio čempionė ir vicečempionė turinti trečią daną. 2011 m. įteiktas LR prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.