medis isdriskTAPYBOS UŽSIĖMIMAS

REGISTRACIJA UŽDARYTA. GRUPĖ PILNA.
Pastaba: Jei grupė jau pilna, galėsite dalyvauti kaip stebėtoja;)

Kviečiame Jus išdrįsti ir išbandyti tapybą! Užsiėmimo metu tapysime žalią, gyvybės kupiną pavasarinį medį, tad po 45 min. trukmės užsiėmimo būsite ne tik atradę naujų sugebėjimų, bet ir turėsite nuostabų darbą, kuris papuoš jūsų namus.
 
Kaip vyks užsiėmimas:
Užsiėmimo metu tapysite akriliniais dažais ant 30x40cm dydžio drobės su porėmiu.
Visuomet matysite vieną nutapytą paveikslą ir vieną, kurį tapytoja pieš kartu su jumis. Ji trumpai papasakos apie paveikslą, parodys pagrindinius kompozicijos elementus.
Kiekvieno žingsnio pradžioje paaiškins bei parodys, kaip susimaišyti skirtingas spalvas, patars, kaip išgauti norimą atspalvį.
Užpildę visą drobę pabaigsite paveikslą uždėdami jo akcentus ir, žinoma, pasirašydami!
 
Pasiruošimas užsiėmimui:
Vienintelis dalykas kurio reikės – išdrįsti paimti teptuką į rankas, mes pasirūpinsime visais kitais dalykais :)
Prie stalų rasite tapybai jau paruoštas drobes ir dažus, teptukus bei prijuostes, kurios apsaugos jūsų drabužius.
 
Registracija:
Užsiėmimo dalyvių skaičius ribotas (turime tik 20 vietų), tad kviečiame registruotis ČIA!

 
IMG 7261„Dvi taurės meno“ – tai tapybos studija, kurioje tapyti gali kiekvienas. Mūsų pagrindinis tikslas nėra mokyti, bet suteikti galimybę atrasti tapybos džiaugsmą ir jau pirmo užsiėmimo metu sukurti nuostabų paveikslą, kurį galėsite kabinti ant sienos ar dovanoti draugui.
Renginio metu atsiribosite nuo aplinkinio pasaulio ir pasinersite į kūrybos procesą. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes patyrusi tapytoja žingsnis po žingsnio papasakos, kaip nutapyti paveikslą, o jums tereikės paimti į rankas teptuką, atsipalaiduoti ir nusiteikti jaukiam vakarui. Pažadame, kad visi dienos rūpesčiai tols su kiekvienu potėpiu, o vakaro pabaigoje būsite ne tik sužinoję naujų dalykų apie save, puikiai praleidę laiką, bet ir rankose laikysite savo sukurtą darbą.
 
Tapybos patirtis nereikalinga! Nesvarbu, kada paskutinį kartą laikėte teptuką rankose.
 
Kiekvieną savaitę kviečiame į renginius, o didesnėms grupėms organizuojame privačius renginius jums patogiu metu. Renginių kalendorių galite peržiūrėti čia: https://www.2tauresmeno.lt/rengini-kalendorius