Dalia Gaidamavičiūtė Apulskė PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ TEMA: PRAEITIES AKIMIS Į DABARTĮ: GEŠTALTO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAS

Kaip sustabdyti miglotos ateities vizijas ir praeities prisiminimų srautą? Kaip įsisąmoninti dabarties momentą? Dirbtuvių metu susipažinsite su metodais, kurie padeda įsisąmoninti dabarties momentą – tai, ką patiriate šiuo momentu. Visa patirtis egzistuoja dabartyje, bet tuo nenuvertinama praeitis ir ateitis.

Geštalto psichoterapijos praktikoje didinamas žmogaus sąmoningumas ir suvokimas apie kliūtis, kurios trukdo keistis ir augti, atrasti naujus kelius kūrybiškai prisitaikyti prie supančios aplinkos. Atkreipiamas dėmesys į tai, kas pasirodo esamuoju laiku, sąmoningas dabarties momento išgyvenimas laikomas vartais į dabartį, praeitį ir ateitį, tai kelias, vedantis į savęs suvokimą, pažinimą, santykį ir veiksmą.
Geštalto terapija daugelyje šalių jau ilgai naudojama ne tik gydymui, o bendram asmenybės augimui ir ugdymui. F. Perlzas pasakė, kad geštalto terapija yra per daug gera, kad būtų naudojama tik sergantiems žmonėms. Ji taikoma įvairiapusiame darbe su žmonėmis: asmeninio augimo seminaruose, švietime, dirbant su organizacijų darbuotojais, lavinant bendravimo įgūdžius, konsultuojant įmones ir kitose srityse.

Dalia Gaidamavičiūtė-Apulskė – Geštalto psichoterapeutė, karjeros konsultantė, lektorė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos steigėja, organizacijų konsultantė ir patirtinių mokymų vadovė, VŠĮ „Interstela“ partnerė. Dalia yra sertifikuota Forumo teatro metodo, Eneagramos, meno terapijos metodų taikytoja. 16 metų patirties rinkodaroje, komunikacijoje ir tarptautiniame versle, vadovavimas įvairioms komandoms padėjo sujungti teorines ir praktines žinias, pamatyti komandose vykstančius procesus tiek iš vadovo, tiek ir iš komandos nario pozicijos.