Smilte Juraite 01 15 3PRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ TEMA: ASMENINIS "BRANDING'AS". KAIP PATRAUKTI, SUŽAVĖTI, ĮTIKINTI IR PARDUOTI?

Asmeninis brand‘as ir nuosekliai vykdoma komunikacija leidžia Jums išsiskirti iš minios, atkreipti dėmesį į tai, kuo esate unikalus, kuo esate kitoks nei kiti tos rinkos dalyviai. Paprastai tariant, tai patraukia Jūsų potencialių klientų dėmesį ir atveda Jums juos „iki durų“. Tik tada turite galimybę realiai parduoti savo prekes ar paslaugas, įtikinti klientą savo ekspertiškumu ir viską atlikti taip, kad klientas sugrįžtų bei rekomenduotų Jus kitiems. 

Dirbtuvių metu kalbėsime:

  • Kas yra asmeninis branding‘as?
  • Kodėl tai svarbu?
  • Kokią vertę asmeniui tai kuria?
  • Kaip teisingai iškomunikuoti savo paslaugų ar prekių kuriamą vertę klientui?
  • Kaip išskirti savo tikslinę rinką?


Taip pat aptarsime asmens įvaizdžio ir reputacijos klausimą brand‘o kūrime bei jų įtaką klientų pritraukimui, bendravimo efektyvumui ir rekomendacijų gavimui.

Vertė: Dirbtuvių dalyvės išsiaiškins nuo ko pradėti kurti asmeninį brand‘ą, o taip pat susidėlios kontrolinį priemonių sąrašą asmeninio brand‘o kūrimui.

Smiltė Juraitė – kažkada buvusi ambicinga, darbo valandų neskaičiuojanti, sėkmingai karjeros laiptais lipusi viešbučių vadovė, dabar – aktyvi 4 vaikų mama, koučingo specialistė, lektorė. Ji veda mokymus ir paskaitas charizmos bei asmeninio marketingo temomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ir Belgijoje.Žingeidumas, entuziazmas ir noras padaryti „daugiau, geriau, labiau“ – daugelis taip galėtų apibūdinti nuolat geros nuotaikos nestokojančią Smiltę. Karjeros kelyje jai yra tekę vadovauti didesniems nei 100 žmonių kolektyvams, kuriuose dažnai būdavo viena jauniausių pagal savo amžių. Tai skatino nuolat mokytis ir tobulėti, dirbti su didesniu entuziazmu, netaupant nei laiko, nei jėgų užsibrėžtiems tikslams pasiekti.Asmeniniu branding'u susidomėjo prieš keletą metų, tuomet kai nusprendė pasitraukti iš vadovaujančio samdomo darbo ir pradėjo laisvai samdomos profesionalės darbą mokymų srityje. Dabar Smiltė padeda žmonėms išsigryninti jų tikslus bei rasti geriausius būdus jų siekti, o taip pat išsiaiškinti asmeninius ir profesinius išskirtinumus bei patraukliai pateikti juos rinkai.