Ugne JuodytePRAKTINIŲ DIRBTUVIŲ TEMA: „NETWORKING'AS“: KAIP UŽMEGZTI SAUGŲ RYŠĮ?

Kaip praplėsti turimų pažįstamų ratą? Kaip rasti naujų idėjų veikloms? Kaip susirasti partnerius verslui? Kaip atrasti komandas, kurios ieško naujų narių?

„Networking’as“ – efektyvus bendravimo principas, padedantis vykti pokyčiams. Jį teisingai naudojant galima kurti ir gauti daug vertės.

Dirbtuvių metu gausite praktinių patarimų, kaip pokalbio metu nuo pirmų minučių kurti vertę pašnekovui ir sau. Taip pat išsinešite lengvai įgyvendinamų idėjų, kaip susidoroti su jauduliu, kai norite prieiti prie nepažįstamo žmogaus, pradėti pokalbį. Pagal aiškią formulę susikursite trumpą savęs pristatymą, kurio veiksmingumą galėsite išbandyti užsiėmimo ir visos konferencijos metu – kad išeitumėte ne su krūva kontaktų (kaip įprasta tradiciniuose „networking‘o“ renginiuose), o keliomis vertingomis pažintimis.

Ugnė Juodytė – verslo psichologijos magistrė, Geštalt psichoterapijos praktikė. Profesinę kelionę psichologijos srityje pradėjo 2005 metais. Nuo 2013 metų dirba kaip koučingo specialistė (ICF). Savo patirtimi dalijasi verslo konferencijose, mokymuose, konsultacijų ir terapinių sesijų metu.

Po pirmosios „Išdrįsk pradėti“ konferencijos Ugnė aktyviai pradėjo kurti „networking‘o“ erdves moterims, kurios nori pokyčių savo gyvenime. Taip jos ir kolegės iniciatyva gimė Galimybių akademijos projektas, skirtas moterų verslumo skatinimui. Nuolat besimokanti iš geriausių pasaulio specialistų psichologijos, psichoterapijos srityse: Stella Resnick, Manon Van Woensel, Giovanni Turra ir kt.