Ugnė JuodytėPsichologė, mentorė, aktyvios moterų bendruomenės kūrėja

Ugnė Juodytė psichologė, sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Moterų bendruomenės kūrėja. 10 metų dirbanti ugdymo srityje sukaupė patirtį apie tai, kaip žmonės eina link pokyčių, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi. Pati prieš pusę metų paliko visas savo veiklas ir buvo išvykusi gyventi į Edinburgą bei išgyvenusi stiprių pokyčių procesą. Kiekvienas žmogus pats gali visa tai daryti, bet su pagalba pokyčiai vyksta daug greičiau ir paprasčiau. Tai kaip vaikščiojimas su profesionaliu gidu po naują miestą: gidas jums gali sutaupyti daug laiko ir padėti aplankyti vietas, kurios yra įdomiausios, gali nuvesti trumpiausiu keliu. Arba parodyti erdves, apie kurias vieni net nebūtumėte sužinoję, nes jis tuos kelius jau praėjęs arba skyrė daug laiko ir energijos informacijos sužinojimui. Šį kartą leisimės į pažintinę kelionę su gėdos jausmu.TEMA: Gėda pokyčiui (ne)padeda!

Visi tai patiriame, visi norime išvengti, mažai apie tai kalbame, o kalbėdami patiriame gėdą. Iš uždaro rato padeda išeiti geresnis supratimas, koks yra gėdos jausmas, kaip jis veikia ir kaip jį atpažinti. Taip pat tai padeda sumažinti nerimą, baimę.

Pranešimo metu Ugnė pasidalins veiksmingais būdais, kurie padės atpažinti, kada gėdos jausmas mus stabdo, o kada tai tampa stipriu resursu, padedančiu siekti pokyčių ir norimų tikslų. Taip pat išgirsite tikras moterų istorijas, kurios įkvepia ir parodo, kaip galima susidraugauti su šiuo jausmu.

O iki susitikimo pastebėkite, kaip patiriate ir atpažįstate gėdą? Ar kartais galvodamos, jog bijome, nerimaujame - nesupainiojame šio jausmo su gėdos potyrio vengimu?

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS: Nuo svajonės iki pirmo žingsnio!

Užsiėmimas skirtas moterims, kurios jau turi svajonę, bet ji dar nevirto tikslu arba virto tikslu, bet įgyvendinti nepavyksta.
Praktika rodo, kad dažniausiai taip nutinka dėl to, kad nesame sau nuoširdžiai atsakiusios į klausimą, kodėl mums to reikia arba tiksliai nežinome, ko norime.

Užsiėmimo metu:

- ieškosime tikrųjų jūsų motyvų konkrečiam tikslui siekti;
- susipažinsime su labai paprasta tikslų formulavimo metodika: Think BIG, Act SMALL, Move QUICK;
- tikslų formulavimą paversime smagiu ir lengvu procesu;
- jau susitikimo metu padarysime bent mažą žingsnį siekiamo tikslo link.

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Agnė Grigaliūnienė Inga Juodkūnė »

Log in