Raminta GirdvainėKoučingo specialistė, lektorė, projekto „Tu esi Pakankamai“ kūrėja

Raminta Girdvainė – sertifikuota koučingo specialistė ir Points of You™ trenerė, akredituota ICF (International Coach Federation). Vilniaus universiteto lektorė – Komunikacijos fakultete dėsto verslumą ir lyderystę. Veda koučingo sesijas, užsiėmimus grupėms, seminarus, mokymus įmonėms.

Taip pat – komunikacijos konsultantė, turinti 9 metų darbo patirtį versle ir nevyriausybiniame sektoriuje (žiniasklaidoje, knygų leidyboje ir prekyboje, energetikoje), 2 metus pirmininkavo Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus valdyboje – didžiausioje marketingo ir komunikacijos profesionalus vienijančioje organizacijoje.

Raminta rašo straipsnius asmeninio augimo temomis, daugiausia apie savivertę ir pasitikėjimą savimi, dalijasi savo mintimis Facebook‘e. Taip gimė renginių ciklai ir tinklaraštis Tuesipakankamai.lt. Taip pat mokosi kognityvinės elgesio terapijos, praktikuoja Mindfulness. Priklauso pasauliniam lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubui „Toastmasters International“. Viena iš konferencijos IŠDRĮSK PRADĖTI iniciatorių ir organizatorių.TEMA: Kaip įveikti (savi)kritiką? Tu esi Pakankamai.

Viena didžiausių kliūčių vykdant pokyčius – kritikos ir atstūmimo baimė, susirūpinimas dėl to, ką pasakys kiti, tiksliau – įsivaizdavimas, kad Tave tikrai „sudirbs“. Bet dar baisesnė akistata su vidiniu kritiku, kuris ne tik trukdo atsitiesti po nesėkmės, bet labai dažnai neleidžia net Pradėti, net pabandyti – jis net nesuteikia Tau šanso, kurio tikrai esi verta. Taip, mes visada galime atrasti pateisinimų vidiniam kritikui, t.y. įvardyti begales dalykų, kurių mums išties trūksta. Tačiau labai dažnai pamirštam tai, ką jau turim, ir dažniausiai to visiškai pakanka, kad pradėtume siekti ir pasiektume tai, ko trokštam.

- Kaip tvarkytis su reakcija į kitų nuomonę?
- Iš kur kyla savikritiškos mintys?
- Kaip jas paversti į konstruktyvų siekį augti?
- Kaip pamatyti daugiau galimybių, kurias paprastai kritiškas protas blokuoja?
- Kaip susimažinti lūkesčius sau?

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Giedrė Bagdonienė Marija Mikalauskienė »

Log in