dr. Milena MedineckienėStatybos mokslų daktarė, Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė

Milena Medineckienė – statybos mokslų daktarė. 2017 metų kovo mėnesį Švedijoje Karališkajame Technologijų Institute (KTH) apsigynė jos antrąjį daktaro laipsnį, prieš tai (2014 m.) daktaro laipsnį apgynė Vilniaus Gedimino technikos universitete - statybos inžinerijos srityje. Trečiai kadencijai perrinkta Lietuvos Jaunųjų Mokslininkų Sąjungos (LJMS) pirmininkė, Lietuvos mokslininkų sąjungos (LMS) pirmoji vicepirmininkė ir tarybos narė. Du kartus buvo išrinkta LJMS tarybos nare. Aktyviai dalyvauja mokslo politikos formavime, gina jaunųjų mokslininkų teises ir interesus.

Milena yra ne tik 4 metų dukrytės mama, bet ir vadovauja nedideliam nuosavam verslui, visada iškelta galva priima visus iššūkius, apie kuriuos pasiruošusi pasidalinti konferencijoje.


TEMA: Kaip nepabijojau stereotipų: karjera „vyriškame“ moksle

Esu lankiusi daugybę motyvacinių ir tobulėjimo renginių, norėdama tapti sėkminga. Taip, esminius dalykus apie tai, kaip parduoti, vesti derybas, kalbėti prieš auditoriją, kurti ir pasiekti savo tikslus, bei kitus pagrindinius principus gali išmokti iš seminarų. Bet čia, manau, galioja Pareto principas (80/20), kur 20 procentų tavo įgytų gebėjimų sukuria 80 procentų rezultato. Noriu pasidalinti esminiais dalykais, kuriuos išsinešiau iš savo darbinės patirties ir mokymų. Taigi, pakalbėsime apie:

-Kaip veikti moteriai vyriškoje profesijoje arba kaip kliūtis paversti privalumais?

-Kuo skiriasi sėkmingi ir nesekmingi žmonės?

-Kodėl perfekcionizmas blogai, "better done than perfect" principas.

-Bei neapeisime klausimo ir apie tai, kaip išsikapstyti iš emocinės krizės.

Daugiau šioje kategorijoje: « Giedrė Žalytė Daiva Šilienė »

Log in