Lina DanienėProfesinio augimo ekspertė ir „Svajonių dirbtuvių“ įkūrėja

Lina yra vienintelė Baltijos šalyse sertifikuota „Talent Dynamics“ konsultantė. Jos konsultacijos ir mokymai yra skirti žmonėms, norintiems įgyvendinti reikšmingus pokyčius savo profesiniame gyvenime bei įmonių komandoms, siekiančioms stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą ir atskleisti kiekvieno komandos nario stiprybes. Lina turi 17 metų vadybinę ir darbo su komandomis patirtį, kurią įgijo dirbdama „Swedbank“ ir Kauno technologijos universitete, konsultuodama įvairių sričių vadovus ir profesionalus.

Lina baigė ISM vadovų magistrantūrą, dalyvavo tarptautiniuose vadybos ir lyderystės mokymuose Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir kitose šalyse. Lina yra 3 vaikų mama ir aistringa keliautoja.


TEMA: IŠĖJIMAS UŽ KOMFORTO ZONOS: AR KRYPTIS SVARBI?

Ar užtenka tiesiog išeiti už komforto zonos, ar vis tik būtina žinoti, kur eini? Pranešime Lina Danienė kalbės apie kiekvieno mūsų turimas stiprybes, poreikius ir interesus. Įsivardinę šiuos dalykus mes randame savo savirealizacijos kryptį, kuri mums natūrali ir efektyvi. Atradę šią kryptį ne tik pasieksime geriausių rezultatų, tačiau ir būsime patenkinti savo pasirinkta veikla. Pranešime taip pat bus aptarta, kodėl vieni iššūkiai motyvuoja ir augina sparnus, o kiti slopina ir eikvoja energiją.

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Vlada Musvydaitė Giedrė Bagdonienė »

Log in