Karolina BajoriūnienėPorų psichologė

Karolina Bajorūnienė psichologe dirba jau 11 metų. Savo karjerą pradėjo VšĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centre „LGAC“ ir VšĮ Centro poliklinikoje. Karolina kryptingai judėjo toliau ir pradėjo dirbti psichologe/lektore UAB „Galimybių arsenalas“. Netrukus psichologės/lektorės profesinis kelias pakrypo į psichologijos ir psichoterapijos centrą „InVito“. Dabar Karolina yra viena žinomiausių porų psichologų Lietuvoje, kurios darbo kryptys apima egzistencinę psichoterapiją, psichoanalitinę psichoterapiją, porų psichoterapiją, šeimos terapiją, grupinę terapiją ir psichologinį konsultavimą.

Karolina teigia, kad „visi esame unikalūs ir nepakartojami, kiekvienas su savo džiaugsmu ir skausmu. Ir kiekvienas nusipelnėme asmeninio, individualaus požiūrio ir priėjimo. Visos problemos turi prasmę, nėra nereikšmingų dalykų, nors jie gali atrodyti svetimi ir nesuprantami aplinkiniams. Psichologas sutvertas žmogui tam, kad padėtų painioje situacijoje, iškilusioje problemoje ar ištikus krizei."TEMA: Veneros nuostatos santykiuose: kurias keisti, kurias palikti?

Konferencijoje su Karolina kalbėsimės apie klaidingų nuostatų susiformavimą iš vaikystės, auklėjimo, aplinkos pavyzdžio, ankstyvųjų santykių traumas ir kaip tai įtakoja šiandienos santykius. Samprotausime, kokios nuostatos diegiamos šeimoje ir visuomenėje, ir kokių labiausiai reikėtų atsisakyti. Kalbėsimės apie „slaptus priešus“ – kaip pačios nejučiomis leidžiame klaidingoms nuostatoms veikti ir kenkti, nes manome, kad jos padeda. Karolina skatina ir kviečia pažinti, suprasti ir auginti save, nes tik „žinojimas mus išlaisvina“.

Daugiau šioje kategorijoje: « Berta Tilmantaitė Eglė Masalskienė »

Log in