Janina Sabaitė MelnikovienėVerslumo ugdymo ir komunikacijos specialistė

Janina Sabaitė Melnikovienė – komunikacijos profesionalė ir verslumo ugdymo bei darbdavio įvaizdžio mokymų trenerė. Janina savo žinias įgijo Komunikacijos ir vadybos studijose ir jau 15 metų dirba su karjeros ugdymo bei verslo modeliavimo projektais, sukaupusi nemenką vadybinio darbo ir nuosavo verslo patirtį su lietuviško ir užsienio kapitalo įmonėmis.

Šiandien ji sėkmingai organizuoja ir veda profesinius darbdavio įvaizdžio ir personalo valdymo mokymus, sparčiai augančių įmonių koučingo sesijas, yra išklausiusi NLP praktiko ir meistro kursus.


TEMA: Tavo veiklos RE-STARTAS

Dažnai daugelis iš mūsų supranta, jog esame įstrigę pasirinkimuose ir savo nuostatose. Vien tik suvokimas, jog turime problemą, jos išspręsti nepadeda. Požiūris į savo veiklą iš šono, grįžtamasis ryšys iš eksperto ir lengvai perprantama metodika padės identifikuoti stipriąsias savybes ir sudėlioti tolesnius veiklos žingsnius.

Pristatysiu labai patogų ir aiškų įrankį, su kuriuo galima išnagrinėti potencialias savo veiklos galimybes. Asmeninės veiklos modeliavimas, kuris remiasi verslo modeliavimo technika, tai – metodika, kuri padės priimti geresnius sprendimus dėl tolesnės savo veiklos krypties pasirinkimo. Dėl veiklos, kuri leis pasijusti laimingesnėmis ir tapti savo gyvenimo bei karjeros vadybininkėmis. Ir neabejotinai, ilgainiui atneš norimus finansinius rezultatus.

Daugiau šioje kategorijoje: « Eglė Masalskienė Justina Skurdelytė »

Log in