Inga JuodkūnėPsichologė, lektorė, rašymo dirbtuvių kūrėja

Pagal išsilavinimą esu psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė, ugdomojo vadovavimo specialistė (koučerė). Verslo srityje esu klientų patirčių valdymo ekspertė. Dirbu su viena iš profesionaliausių Lietuvoje verslo konsultantų kompanija. Džiaugiuosi tuo, kad suradau, kaip galiu suderinti savyje ir laike, iš pirmo žvilgsnio atrodančias skirtingas veiklas ir tuo pačiu rasti prasmingo laiko šeimai.

Apie save Inga sako: „Man įdomus gyvenimas tapo tada, kai supratau paties kitimo, pokyčio žavesį ir pradėjau juo mėgautis. Pastovumas mano gyvenime yra ieškojimai, atradimai ir judėjimas. Padarius vieną žingsnį, tai kas buvo įprasta, pradeda kisti. Tačiau nuolatiniai pokyčiai gali labai išblaškyti, jei nėra pagrindinių ašių. Turiu kelias pagrindines savo gyvenimo ašis: profesija, darbas ir šeima." 

Rašymą atradau prieš kelis metus. Tiksliau tuo metu išdrįsau pradėti rašyti. Tereikėjo pirmo žingsnio, kad „miegantį“ vidinį rašytoją prikelčiau pradėjusi rašyti. O kartu su vidiniu rašytoju pabudo ir vidinis redaktorius. Tam, kad išlaviruočiau tarp vidinio laisvo rašytojo ir pragmatiško vidinio kritiko per šiuos kelis metus lankiau įvairiausius kūrybinio ir terapinio rašymo ilgalaikius, trumpalaikius kursus. Pati pradėjau vesti 10 savaičių kūrybinio ir terapinio rašymo dirbtuves.


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS: Išdrįskime sustoti savyje rašydamos. Kūrybinio ir terapinio rašymo pagrindinės technikos.

Tikslas.
Dirbtuvėse žadinsime savo vidinį rašytoją ir jį motyvuosime pasinerti giliau į rašymą tiek, kad užbaigtumėte pradėtus tekstus po konferencijos ir jais išdrįstumėte pasidalinti su mumis.

Ko tikėtis?
- Aptarsime ir įsivardinsite savo pagrindines baimes, kurios trukdo pradėti rašyti arba dažniau, laisviau rašyti;
- Išmoksite atpažinti pagrindinius „trigerius“, kurie trukdo „susidraugauti“ su rašymu;
- Sužinosite ir išbandysite būdus, kaip kovoti su vidiniu kritiku;
- Pradėtus rašyti tekstus turėsite galimybę užbaigti ir pasidalinti su konferencijos dalyviais.

Kam skirtos dirbtuvės?
Visiems, kurie turi poreikį rašyti ir rašo. Visiems, kurie planuoja, svajoja pradėti rašyti. O jei nežinai, ar rašymas yra tau, tikrai turi ateiti, kad skirtingais būdais prisiliestum prie rašymo ir pajustum, kiek gali sau ir kitiems kalbėti rašydama. Rašymo patirtis nėra būtina.

Daugiau šioje kategorijoje: « Ugnė Juodytė Giedrė Žalytė »

Log in