Giedrė Žalytėpsichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė

Giedrė Žalytė psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė. KET praktiškai taiko nuo 2008 m. Yra baigusi trejų metų KET studijas, organizuotas Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugijos (2007-2010 m.), trejų metų psichoterapijos studijas Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (2014-2016 m.) ir į KET orientuotas psichologijos magistro studijas Didžiojoje Britanijoje (2016 m.). Veda dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstų praktikų užsiėmimus (sertifikuota instruktorė, baigusi Vokietijos IMA instituto organizuotus mokymus (2012).


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. Mąstyk, jausk ir veik: kaip stiprinti save ir siekti tikslų taikant šiuolaikinės psichologijos metodus  

Šiuolaikinė psichologija yra sukaupusi daug vertingos informacijos apie tai, kas lemia mūsų savijautą, pasitenkinimą gyvenimu ir sėkmę. Kiekviena, turėdama reikiamų žinių, galime pastebimai pagerinti savo  gyvenimą, net kai jame netrūksta iššūkių ir sunkumų. Šių dirbtuvių metu kalbėsime ir prakiškai išbandysime tai, kaip mūsų mintys nulemia mūsų jausmus ir veiksmus, kiek daug lemia tai, ar gebame valdyti dėmesį, ir aptarsime praktinius įrankius, kurie, taikomi net ir po keletą minučių per dieną, gali kiekvienai padėti judėti trokštamų tikslų ir vertybių link.

Daugiau šioje kategorijoje: « Inga Juodkūnė dr. Milena Medineckienė »

Log in