Eglė JokužytėVŠĮ „Verslas ar Menas“ vadovė, leidėja

Eglė Jokužytė viena iš socialinio verslo pradininkų Lietuvoje, savo veikla prisideda prie regėjimo negalią turinčių žmonių kultūrinės ir meninės atskirties mažinimo. Įgyvendina įvairius socialinius projektus bei leidžia knygas ir kitus leidinius, kurie suprantami regintiems ir neregiams.

Įsteigusi socialinio verslo įmonę “Verslas ar Menas” leidžia unikalias knygas atspausdintas reginčiųjų ir Brailio raštu, o vaikiškose leidiniuose iliustracijas pateikia iškiliuoju būdu, kad būtų suprantamos ir lytint. Šios knygos sujungia reginčiųjų ir neregių pasaulius, neregiai gali skaityti tas pačias knygas kaip ir regintieji bei jaustis lygiaverčiais skaitytojais.

Eglė Jokužytė yra Labdaros ir paramos fondo “Matau kitaip” steigėja, kurio dėka įgyvendinamos neregių ir silpnaregių vaikų svajonės. Nacionalinės lygybės ir įvairovės apdovanojimuose pelnė "2015 m. Metų proveržio nominaciją" už regos negalią turinčių ir matančių žmonių suartinimą jaučiant knygas.

Knygos įvertintos Lietuvoje ir užsienyje. Viena iš išleistų knygų vaikams Leonardo da Vinci pasakos “Sparnuotosios raidės” reginčiųjų ir Brailio raštu Lietuvoje išrinkta  „Gražiausia 2015 m. knyga“ spaudos pramonėje - “Spaudos gaminio “ 2016 apdovanojimą.


Tema: Moteris socialiniame versle – tai verslas ar pašaukimas?

Šioje konferencijoje kalbėsiu apie tai, kaip atpažinti savo pašaukimą ir kodėl verta klausytis savo vidinio balso, kuris sako, kad tu turi tai padaryti.

Kai nori imtis veiklos, kuri sunkiai suderinama su verslu, bet jauti, kad tai yra tavo pašaukimas. Kai tavo idėja kitiems atrodo keista ir mintyse kyla abejonių - ar  sugebėsi iš to pragyventi. Tačiau, galvojant ir kalbant apie tai - tavo akys spindi, o viduje kažkas vyksta - įsiklausyk ką tau sako širdis ir  išdrįsk pradėti.

Daugiau šioje kategorijoje: « Daiva Šilienė Berta Tilmantaitė »

Log in