dr. Aistė DromantaitėSoc. mokslų daktarė, sertifikuota koučingo specialistė

Aistė Dromantaitė socialinių mokslų daktarė, docentė, sertifikuota koučingo specialistė, Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF) Direktorė. Studijuoja Geštalt terapiją Vilniaus Geštalt Institute (2016 m. baigiau Geštalt grupinės terapijos kursą). Aistė skaito paskaitas, veda mokymus, teikia individualias konsultacijas asmeniniais ir karjeros klausimais, rašo įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose koučingo tyrimuose bei visuomeninėje veikloje. Kadangi siekia nuolat augti, lektorė gilina žinias koučingo, socialinės ir organizacinės psichologijos srityse bei keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose.

Ji taip pat kelių knygų autorė ir bendraautorė, viena pirmųjų Ugdomojo vadovavimo (Koučingo) magistrantūros studijų programos kūrėjų Lietuvoje. Šalia profesinės veiklos trijų vaikų mama.TEMA: Imunitetas pokyčiams ir sprendimų priėmimas šiandien

Su pokyčiais susiduriame nuolat, nes tai – dabartinė XXI a. gyvenimo sąlyga. Juokais dabar ir sakoma, kad pokyčiai – tai stabilumas. Tačiau neretai juntame, kad nenorime tų pokyčių, vengiame jų, boikotuojame ir priešinamės jiems. Dažniausiai tai lemia įpročiai ir saugumo troškimas, kuris būna taip sunkiai užsitarnautas, nežinomybės baimė ir nepakankamai turima informacija apie procesus, kurie laukia. Žinoma, čia neapseitume ir be savikritikos. Tad kaip „įgalinti“ pokyčius sau ir kaip pasiekti norimo rezultato? Kokie instrumentai mums gali pagelbėti siekiant tikslų? Ir kokius sprendimus bei veiksmus galėtume atlikti šiandien, kurie padėtų susikurti sėkmingą rytojų? Į šiuos klausimus ir mėgins atsakyti dr. Aistė Dromantaitė, pateikdama vieną iš instrumentų pokyčiams įveikti. Ji konferencijos metu lektorė kvies išbandyti drauge ir taip pasiryžti sprendimams.

Daugiau šioje kategorijoje: Vlada Musvydaitė »

Log in