Daiva ŠilienėMokymų ir konsultacijų studijos „Interstela“ partnerė, karjeros konsultantė-lektorė

Daiva Šilienė – karjeros konsultantė, lektorė, mokymų ir konsultacijų studijos VŠĮ „Interstela“ partnerė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos steigėja ir narė, iniciatyvos FB „Karjèras karjerai“ viena iš sumanytojų, mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodose „Studijos“ jaunuolius ir jų artimuosius konsultuoja nuo 2013 metų. Socialinių mokslų atstovė, turinti pedagogo kvalifikaciją, neformaliojo ugdymo specialistė, turinti daugiau nei 5 metų intensyvios ir įvairialypės mokinių, jaunuolių, suaugusiųjų karjeros konsultavimo, užsiėmimų praktikos. Arba paprastai: azartiškas, smalsus, aktyvus, atviras ir netobulas žmogus. Dviejų nuostabių dukrų mama ir puikaus vyro žmona.TEMA: Noriu keisti profesiją. Ką daryti?

Pasak Gerhard Uhlenbruck, prieš žinant, ko nori, reikia žinoti, ko nenori.
Mūsų norai – toks keistas dalykas. Kartais labai konkretūs ir aiškūs, o kartais – lyg tolimos svajonės ar žaibiškos mintys. Kodėl ir kada jie atsiranda?
Taigi, mintys niekadėjos suka galvoje ratus, kad jau laikas keisti profesiją. Ir stop! Kas nutinka? Nuotaikos nebėra, viršininkas tampa blogas, kolegos nebeįdomūs, darbo vieta niūri, atlygis per mažas, atostogų niekas daug neduoda, o prieš akis, kaip tyčia, vis atsiranda straipsniai apie sėkmingai keičiančius profesiją, laimingus ir besišypsančius žmones nuotraukose. Dauguma kalba, kad laimingas būsi tik tada, kai darysi tai, ko trokšti, ką moki geriausiai. Laimingais būti mes norime visi.
Ką daryti? Ką į ką keisti? Nuo ko pradėti? Galų gale, AR tikrai to reikia? Ar teisingas mano žingsnis? Karjeros planas? – spiegia mintys viena po kitos.
Yra trys sprendimo būdai: Pagalvoti. Nedaryti. Daryti. Kurį Tu renkiesi?

Daugiau šioje kategorijoje: « dr. Milena Medineckienė Eglė Jokužytė »

Log in