Pranešėjos

Konferencijos metu turėsite galimybę pasisemti patirties, žinių ir įkvėpimo iš įdomių lektorių, trenerių, psichologų, koučingo specialistų, karjeros konsultantų bei save realizuojančių laimingų moterų, IŠDRĮSUSIŲ PRADĖTI. Jūsų laukia naudingi pranešimai, įkvepiančios istorijos ir praktinės dirbtuvės!

dr. Aistė Dromantaitė--Soc. mokslų daktarė, sertifikuota koučingo specialistė

dr. Aistė DromantaitėSoc. mokslų daktarė, sertifikuota koučingo specialistė

Aistė Dromantaitė socialinių mokslų daktarė, docentė, sertifikuota koučingo specialistė, Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF) Direktorė. Studijuoja Geštalt terapiją Vilniaus Geštalt Institute (2016 m. baigiau Geštalt grupinės terapijos kursą). Aistė skaito paskaitas, veda mokymus, teikia individualias konsultacijas asmeniniais ir karjeros klausimais, rašo įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose koučingo tyrimuose bei visuomeninėje veikloje. Kadangi siekia nuolat augti, lektorė gilina žinias koučingo, socialinės ir organizacinės psichologijos srityse bei keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose.

Lina Danienė--Profesinio augimo ekspertė ir „Svajonių dirbtuvių“ įkūrėja

Lina DanienėProfesinio augimo ekspertė ir „Svajonių dirbtuvių“ įkūrėja

Lina yra vienintelė Baltijos šalyse sertifikuota „Talent Dynamics“ konsultantė. Jos konsultacijos ir mokymai yra skirti žmonėms, norintiems įgyvendinti reikšmingus pokyčius savo profesiniame gyvenime bei įmonių komandoms, siekiančioms stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą ir atskleisti kiekvieno komandos nario stiprybes. Lina turi 17 metų vadybinę ir darbo su komandomis patirtį, kurią įgijo dirbdama „Swedbank“ ir Kauno technologijos universitete, konsultuodama įvairių sričių vadovus ir profesionalus.

Giedrė Bagdonienė--Efektyvaus namų tvarkymo konsultantė

Giedrė BagdonienėEfektyvaus namų tvarkymo konsultantė

Giedrė Bagdonienė žmona, dviejų vaikų mama, teisės studijų magistrė, sertifikuota Veido jogos trenerė. Penktus metus augindama vaikus namuose ir ieškodama bei taikydama metodus, kurie padėtų efektyviai ir paprastai namuose palaikyti visapusišką tvarką,  ji atskleis patikrintus ir veikiančius patarimus, kurie paremti amerikietiška, prancūziška ir japoniška namų tvarkymosi sistemomis. „Namų sutvarkymas iš esmės gali iš esmės pakeisti ir Jūsų gyvenimą,“ – mano Giedrė.

Tinklalapis
Tvarkos magija
Marija Mikalauskienė--Viešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė

Marija MikalauskienėViešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė

Jau daugiau nei 7 metus padeda žmonėms ir organizacijoms dalintis idėjomis. Tikiu, kad galingiausias viešojo kalbėjimo įrankis yra atsiskleidusi pranešėjo asmenybė. Todėl niekuomet nemokau „atrodyti teisingai“, bet padedu atpažinti ir atskleisti savo autentišką stilių,“  – sako Marija. Kalbėti efektyviai ji padeda ne tik Lietuvoje. Kartu su „Own the Room“, viena pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokyklų, Marija keliauja po pasaulį ir bendravimo bei lyderystės paslapčių moko gerai mums visiems pažįstamas organizacijas, tokias kaip Facebook, LinkedIn, BMW, Siemens ir kt.

Agnė Grigaliūnienė--Komunikacijos agentūros "Olive" vadovė

Agnė GrigaliūnienėKomunikacijos agentūros "Olive" vadovė

Agnė Grigaliūnienė - veikli ir žavi moteris, kuri niekada nestokoja drąsos jausmo naujiems pokyčiams savo gyvenimo kelyje. Agnė anksčiau - iširusios grupės "Uogos" įkūrėja ir vokalistė, televizijos laidų "Ką manai?" ir "Diena" vedėja, renginių organizatorė. Agnė dabar - socialinės iniciatyvos "8 minutė" autorė, žurnalo „Ikona“ rubrikos apie vaikus vyr. redaktorė, projekto "Children City Vilnius" kūrėja, komunikacijos agentūros "Olive" vadovė.

Tinklalapis
http://www.o-live.lt
Ugnė Juodytė--Psichologė, mentorė, aktyvios moterų bendruomenės kūrėja

Ugnė JuodytėPsichologė, mentorė, aktyvios moterų bendruomenės kūrėja

Ugnė Juodytė psichologė, sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Moterų bendruomenės kūrėja. 10 metų dirbanti ugdymo srityje sukaupė patirtį apie tai, kaip žmonės eina link pokyčių, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi. Pati prieš pusę metų paliko visas savo veiklas ir buvo išvykusi gyventi į Edinburgą bei išgyvenusi stiprių pokyčių procesą. Kiekvienas žmogus pats gali visa tai daryti, bet su pagalba pokyčiai vyksta daug greičiau ir paprasčiau. Tai kaip vaikščiojimas su profesionaliu gidu po naują miestą: gidas jums gali sutaupyti daug laiko ir padėti aplankyti vietas, kurios yra įdomiausios, gali nuvesti trumpiausiu keliu. Arba parodyti erdves, apie kurias vieni net nebūtumėte sužinoję, nes jis tuos kelius jau praėjęs arba skyrė daug laiko ir energijos informacijos sužinojimui. Šį kartą leisimės į pažintinę kelionę su gėdos jausmu.

Inga Juodkūnė--Psichologė, lektorė, rašymo dirbtuvių kūrėja

Inga JuodkūnėPsichologė, lektorė, rašymo dirbtuvių kūrėja

Pagal išsilavinimą esu psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė, ugdomojo vadovavimo specialistė (koučerė). Verslo srityje esu klientų patirčių valdymo ekspertė. Dirbu su viena iš profesionaliausių Lietuvoje verslo konsultantų kompanija. Džiaugiuosi tuo, kad suradau, kaip galiu suderinti savyje ir laike, iš pirmo žvilgsnio atrodančias skirtingas veiklas ir tuo pačiu rasti prasmingo laiko šeimai.

Giedrė Žalytė--psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė

Giedrė Žalytėpsichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė

Giedrė Žalytė psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė. KET praktiškai taiko nuo 2008 m. Yra baigusi trejų metų KET studijas, organizuotas Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugijos (2007-2010 m.), trejų metų psichoterapijos studijas Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (2014-2016 m.) ir į KET orientuotas psichologijos magistro studijas Didžiojoje Britanijoje (2016 m.). Veda dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstų praktikų užsiėmimus (sertifikuota instruktorė, baigusi Vokietijos IMA instituto organizuotus mokymus (2012).

dr. Milena Medineckienė--Statybos mokslų daktarė, Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė

dr. Milena MedineckienėStatybos mokslų daktarė, Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė

Milena Medineckienė – statybos mokslų daktarė. 2017 metų kovo mėnesį Švedijoje Karališkajame Technologijų Institute (KTH) apsigynė jos antrąjį daktaro laipsnį, prieš tai (2014 m.) daktaro laipsnį apgynė Vilniaus Gedimino technikos universitete - statybos inžinerijos srityje. Trečiai kadencijai perrinkta Lietuvos Jaunųjų Mokslininkų Sąjungos (LJMS) pirmininkė, Lietuvos mokslininkų sąjungos (LMS) pirmoji vicepirmininkė ir tarybos narė. Du kartus buvo išrinkta LJMS tarybos nare. Aktyviai dalyvauja mokslo politikos formavime, gina jaunųjų mokslininkų teises ir interesus.

Daiva Šilienė--Mokymų ir konsultacijų studijos „Interstela“ partnerė, karjeros konsultantė-lektorė

Daiva ŠilienėMokymų ir konsultacijų studijos „Interstela“ partnerė, karjeros konsultantė-lektorė

Daiva Šilienė – karjeros konsultantė, lektorė, mokymų ir konsultacijų studijos VŠĮ „Interstela“ partnerė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos steigėja ir narė, iniciatyvos FB „Karjèras karjerai“ viena iš sumanytojų, mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodose „Studijos“ jaunuolius ir jų artimuosius konsultuoja nuo 2013 metų. Socialinių mokslų atstovė, turinti pedagogo kvalifikaciją, neformaliojo ugdymo specialistė, turinti daugiau nei 5 metų intensyvios ir įvairialypės mokinių, jaunuolių, suaugusiųjų karjeros konsultavimo, užsiėmimų praktikos. Arba paprastai: azartiškas, smalsus, aktyvus, atviras ir netobulas žmogus. Dviejų nuostabių dukrų mama ir puikaus vyro žmona.

Eglė Jokužytė--VŠĮ „Verslas ar Menas“ vadovė, leidėja

Eglė JokužytėVŠĮ „Verslas ar Menas“ vadovė, leidėja

Eglė Jokužytė viena iš socialinio verslo pradininkų Lietuvoje, savo veikla prisideda prie regėjimo negalią turinčių žmonių kultūrinės ir meninės atskirties mažinimo. Įgyvendina įvairius socialinius projektus bei leidžia knygas ir kitus leidinius, kurie suprantami regintiems ir neregiams.

Berta Tilmantaitė--Žurnalistė, fotografė, lektorė, Nanook.lt bendraįkūrėja

Berta TilmantaitėŽurnalistė, fotografė, lektorė, Nanook.lt bendraįkūrėja

Berta Tilmantaitė yra laisvai samdoma multimedijos žurnalistė, kurianti dokumentinius pasakojimus skirtingose pasaulio šalyse. Ji taip pat yra lektorė ir vienintelės dokumentinių multimedijos pasakojimų erdvės Lietuvoje Nanook.lt bendraįkūrėja. Bertos pasakojamos istorijos dažniausiai yra apie socialines problemas, žmogaus ir gamtos ryšį bei kultūrą. Už savo darbus Berta yra pelniusi įvairių apdovanojimų taprtautiniuose konkursuose bei festivaliuose.

Tinklalapis
http://godoberta.com
Karolina Bajoriūnienė--Porų psichologė

Karolina BajoriūnienėPorų psichologė

Karolina Bajorūnienė psichologe dirba jau 11 metų. Savo karjerą pradėjo VšĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centre „LGAC“ ir VšĮ Centro poliklinikoje. Karolina kryptingai judėjo toliau ir pradėjo dirbti psichologe/lektore UAB „Galimybių arsenalas“. Netrukus psichologės/lektorės profesinis kelias pakrypo į psichologijos ir psichoterapijos centrą „InVito“. Dabar Karolina yra viena žinomiausių porų psichologų Lietuvoje, kurios darbo kryptys apima egzistencinę psichoterapiją, psichoanalitinę psichoterapiją, porų psichoterapiją, šeimos terapiją, grupinę terapiją ir psichologinį konsultavimą.

Eglė Masalskienė--Psichologė

Eglė MasalskienėPsichologė

Eglė Masalskienė – psichologė, jau 15 metų vedanti mokymus organizacijoms. Turi darbo su studentais patirties ir jau 5–erius metus teikia psichologines konsultacijas. Taip pat turi tarptautinį koučingo specialisto sertifikatą, jau trejetą metų domisi mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) metodais. Eglė buvo viena pirmųjų specialisčių Lietuvoje, dalyvavusių mindfulness programoje, skirtoje psichologams ir medikams.

Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą

Log in