RICH WOMAN su Kim Kiyosaki

Image

RICH WOMAN su Kim Kiyosaki – 2 dienų praktinė konferencija moterims apie tai, kaip sėkmingiau valdyti savo finansus ir gyvenimą. 

Gebėjimas tvarkytis su finansais, savarankiškai juos valdyti – viena svarbiausių sąlygų moteriai jaustis LAISVAI. Tai įgalina ją būti tokia, kokia ji nori, ir siekti gyvenimo, apie kokį svajoja JI (o ne kažkas kitas). Ir taip, finansinė nepriklausomybė (nuo vyro, tėvų, darbdavio, valstybės ir t.t.), didesnis savarankiškumas ir vidinė laisvė neabejotinai pagerina santykius – tiek su savimi, tiek su aplinkiniais.

VIDEO ĮRAŠAS su Kim Kiyosaki iš Maskvos (anglų kalba su vertimu į rusų kalbą).

ĮRAŠO KAINA TIK 39 EUR.

Video įrašas bus anglų kalba,

2 TURININGOS DIENOS!

Praktinė konferencija (video formatu, anglų kalba) su KIM KIYOSAKI – pasaulinio garso moterų finansų eksperte, sėkminga verslininke, knygos „Turtinga moteris“ autore, bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ autoriaus Robert Kiyosaki žmona  – ir talentinga jos komanda. Šios moterys supratusios, kad nori gyventi kitaip ir susikūrusios finansinę laisvę bei gyvenimo pilnatvę, važinėja po pasaulį ir įkvepia moteris patikėti savimi bei savo galimybėmis.

„Švietimo sistemoje ir netgi šeimose per mažai dėmesio skiriama pokalbiams apie pinigus. Visas mąstymas orientuojamas tik į tai, kaip įgyti daugiau pajamų dirbant samdomą darbą. Tačiau mažai kas kalba, kad svarbiausia yra ne darbinės pajamos, kurių gali bet kada netekti, o balansas (turtas, įsipareigojimai ir kapitalas) bei pinigų srautas – aktyvios pajamos iš investicijų, kurios leidžia Tau išgyventi ir mėgautis gyvenimo kokybe net ir nedirbant. Tai ir yra finansinė nepriklausomybė,”  – pasakoja Kim Kiyosaki.

Mygtukas

KONFERENCIJOJE BUS 2 TEMINIAI BLOKAI:

01

SAVĘS PAŽINIMAS IR ASMENINIS AUGIMAS.

02

FINANSŲ VALDYMO ĮGŪDŽIAI.

KAM SKIRTA KONFERENCIJA?

  • Norinčioms mėgautis didesne laisve, susikurti trokštamą gyvenimo kokybę
  • Siekiančioms geresnių santykių su savimi ir kitais
  • Svajonančioms apie savo verslą ar jį jau pradėjusioms
  • Turinčioms klaidingų finansinių nuostatų (t.y. galvojančioms, kad „negali uždirbti daugiau“ ar kad „turtai yra blogai“), bet norinčioms tai keisti

KIM KIYOSAKI

Kim Kiyosaki šiandien pagrįstai vadinama viena sėkmingiausių verslininkių, kuri savo patirtimi noriai dalijasi su tūkstantinėmis moterų auditorijomis. Ji taip pat žinoma kaip knygos „Turtinga moteris“ autorė ir bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ autoriaus Robert Kiyosaki žmona. Ji neslepia, kad niekada nemėgo paklusti kitų primestoms taisyklėms ir praeityje net porą kartų buvo atleista iš darbo. Prieš kelis dešimtmečius pradėjusi gilintis į nekilnojamojo turto subtilybes, Kim Kiyosaki įrodė, kad savo svajonių gyvenimą yra pajėgi susikurti pati. Dabar ji valdo 6500 nekilnojamo turto objektų, 2 viešbučius, 4 golfo aikštynus, turi komercinių pastatų ir žemės. Keliaudama po pasaulį ši milijonierė savo pavyzdžiu įkvepia tapti atsakingoms už savo gyvenimą, pradėti pelningą verslą ir mėgautis svajonių gyvenimu.

Button Text

RONDA JAGGERS

Ronda Jaggers ilgus metus patirtį kaupė dirbdama su sunkiai dėl įvairių negalių socialiai integruojamais bei prasikaltusiais paaugliais, nes visada tikėjo idėja atskleisti geriausias šių visuomenės narių savybes ir suteikti jiems lygias galimybes gyvenime pasiekti daugiau. Savo praktikoje ekspertė ne kartą susidūrė su ypač sudėtingais atvejais, tačiau niekada neprarado tikėjimo žmogumi ir jo potencialu. Ronda Jaggers sėkmingai pritaiko savo žinias mokydama moteris nepasiduoti tęsiant veiklas, kurios joms teikia daugiausiai džiaugsmo ir pataria, kaip šiuos malonius užsiėmimus paversti pelningu verslu. Verslininkė yra įsitikinusi, kad sunkios patirtys yra ištveriamos ir gausiai apdovanoja tik tuos, kurie atkakliai siekia tikslo.

Button Text

CELL STANFORD

Konsultavusi garsius savo srities specialistus ir lyderius, tarp kurių daugybė verslininkų, investuotojų, atletų ir tėvų, Ceil Stanford puikiausiai žino, kas moterims labiausiai trukdo einant užsibrėžtų tikslų siekimo keliu. Jei moteris praranda gyvenimo džiaugsmą, bijo neįtikti aplinkiniams, prisiima per daug atsakomybių ir pamiršta pati save - jos akys nustoja žibėti. Patyrusi konsultantė taiko įvairias patikrintai veiksmingas metodikas, kurios padeda susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir pakreipti gyvenimą svajonės link. Ceil Stanford jau daugybei moterų iš viso pasaulio parodė, kaip susigrąžinti vidinę stiprybę, vėl atrasti įkvėpimą kurti ir atgauti laisvę būti savimi.

Button Text

LISA LANNON

Pati būdama sėkminga verslininke, Lisa Lannon tiki - ateities pasaulyje vis daugiau moterų kurs naujas darbo vietas ir spręs kylančias problemas, todėl svarbu jas skatinti veikti jau dabar. Po pasaulį keliaujanti pranešėja dalinasi socialiai atsakingo investavimo idėjomis ir įkvepia versle siekti ne tik solidaus pelno, bet ir naudos visuomenei. Kartu su bestselerio "Du tėčiai - turtingas ir vargšas" autoriumi Robert Kiyosaki ji parašė socialinę atsakomybę skatinančią knygą “Socialinis kapitalizmas”. Lisa Lannon teigia, kad moterims  verslininkėms, priešingai nei daugeliui verslininkų vyrų, natūraliau būdingas platesnis verslo suvokimo modelis, besirūpinantis ir aplinkos gerbūviu. Garsi moteris savo pavyzdžiu įrodo, kad labdara ir pelnas gali veikti išvien - kartu su vyru ji įkūrė reikalingą pagalbos centrą priklausomybių turintiems asmenims.

Button Text

SVARBI INFORMACIJA:

VAIDO ĮRAŠO KALBA:

Anglų (originalo) kalba.